SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Piekarski nowym prezesem SARE, Tomasz Pruszczyński w radzie nadzorczej

Dariusz Piekarski został powołany na stanowisko prezesa zarządu SARE, technologicznej spółki oferującej systemy i narzędzia wspierające sprzedaż oraz automatyzację działań marketingowych. Zastąpił Tomasza Pruszczyńskiego, który przeszedł do rady nadzorczej spółki.

Dariusz Piekarski, prezes Grupy Sare Article

Dariusz Piekarski z Grupą SARE związany jest od 2011 roku  Dotychczas pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora zarządzającego.

Obok niego do zarządu spółki wszedł również Przemysław Marcol, związany ze spółką od 2008 roku, jako prawnik i członek organów zarządczych oraz nadzorczych spółek z Grupy.

Tomasz Pruszczyński, założyciel SARE, poprzednio pełniący funkcję prezesa, objął stanowisko członka rady nadzorczej spółki. Nowy podział obowiązków wejdzie w życie 10 czerwca 2016 r.

- Przekazuję obowiązki kierowania pracami zarządu utalentowanemu i doświadczonemu menedżerowi, związanemu od 2011 roku z Grupą SARE - komentuje Tomasz Pruszczyński. - Jako dyrektor zarządzający SARE udowodnił swoją ogromną skuteczność w zarządzaniu takim organizmem, jak spółka działająca w obszarze nowych technologii. Od tego czasu wiele się zmieniło - przychody są kilkukrotnie wyższe, SARE jest notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych i jest partnerem handlowym wielu globalnych graczy.  Z kolei szeroka wiedza i kompetencje związane z bezpieczeństwem danych oraz ogromne doświadczenie prawnicze Przemysława Marcola są bardzo cenne dla spółki - podkreśla Pruszczyński.

W styczniu br. spółka SARE zaczęła przyjmować zapisy na jej nowe akcje, by za zgromadzone w ten sposób pieniądze kupić firmy specjalizujące się w big data i komunikacji mobilnej.

W pierwszym kwartale br. spółka zanotowała wzrost przychodów i zysku netto. Przychody zwiększyły się o 3 proc. w skali roku, a zysk netto wyniósł 0,56 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dariusz Piekarski nowym prezesem SARE, Tomasz Pruszczyński w radzie nadzorczej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl