SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dawid Frik za Aleksandrę Kowal szefem biura PR Grupy Hasco

Dawid Frik, dotychczasowy kierownik marketingu i rzecznik prasowy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, od marca objął stanowisko kierownika biura PR Grupy Hasco. Zastąpi Aleksandrę Kowal, którą powołano na pełnomocnika ds. CSR koncernu.

Dawid Frik Article

Dawid Frik odpowiadać będzie za wizerunek i komunikację medialną Grupy Hasco, działąjacej w branży farmaceutycznej. W ostatnich latach związany był z Dolnośląską Szkołą Wyższą, gdzie pracował na stanowiskach kierownika działu marketingu (wcześniej: dyrektora biura promocji), rzecznika prasowego oraz pełnomocnika rektora ds. współpracy z absolwentami DSW.

Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz zarządzanie wizerunkiem i e-PR. Jest również absolwentem menadżerskich studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Aleksandra Kowal na nowym stanowisku w Grupie Hasco

Aleksandra Kowal, która do tej pory pełniła obowiązki kierownika Biura PR, od marca powołana została na stanowisko pełnomocnika ds. CSR.  Na tym stanowisku odpowiada za działania Grupy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym projekty edukacyjne, współpracę z fundacjami i stowarzyszeniami, sponsoring oraz rozwój wolontariatu pracowniczego. Kowal koordynuje także działania Fundacji Hasco-Lek.

Do koncernu farmaceutycznego Grupa Hasco należą: Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek, Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar, Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome, Vratislavia Medica oraz Fundacja Hasco-Lek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dawid Frik za Aleksandrę Kowal szefem biura PR Grupy Hasco

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl