SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Debra Perelman pierwszą w historii kobietą na stanowisku dyrektora generalnego firmy Revlon

Debra Perelman została dyrektorem generalnym firmy kosmetycznej Revlon. Pracuje w niej od 20 lat, prywatnie jest córką prezesa tej firmy, a przede wszystkim pierwszą kobietą w historii Revlonu na tym stanowisku.

Article

Pełniąc funkcję prezesa i dyrektora generalnego Debra Perelman będzie koncentrować się na zwiększeniu efektywności Revlon w dotarciu do konsumentów, gdzie podstawą są personalizacja, integracja, użyteczność i zamiłowanie do piękna. Będzie odpowiedzialna za kierowanie pracami Revlona w celu dalszego wprowadzania innowacji za pomocą technologii, udoskonalania portfela marek i inwestowania w e-commerce, który jest motorem wzrostu firmy.

Ronald O. Perelman, przewodniczący rady dyrektorów Revlon komentując zmianę na stanowisku kierowniczym powiedział: - Revlon to marka pierwszych - jako pierwsza opracowała technologię trwałości kolorów i pierwsza, która ucieleśniła upodmiotowienie kobiet w branży kosmetycznej. Globalne spojrzenie na biznes, jakim charakteryzuje się sposób działania Debbie Perelman, jej przenikliwość finansowa i holistyczne podejście do marek, konsumentów i technologii pomogą Revlonowi odzyskać pozycję lidera. Wieloletnie doświadczenie Debbie w firmach MacAndrews & Forbes i Revlon, a także jej osiągnięcia w zakresie innowacji pozwolą konkurować w dzisiejszym środowisku cyfrowym.

Paul Meister, który tymczasowo nadzorował bieżącą działalność spółki, będzie nadal pełnić funkcję wiceprezesa zarządu Revlon.
Debra Perelman jest córką prezesa Revlon Board, Ronalda O. Perelmana. Pracowała ponad 20 lat w Revlon i MacAndrews & Forbes. Ostatnio pełniła funkcję wiceprezesa ds. strategii i rozwoju nowych firm w MacAndrews & Forbes, gdzie skupiała się na nowych możliwościach inwestycyjnych w zakresie technologii, strategii i zarządzaniu portfelem. Podczas swojej pracy w MacAndrews & Forbes pracowała przy transakcjach nabycia Deluxe Entertainment, Clarke American, John H. Harland Company i Valassis Communications.

 

Dołącz do dyskusji: Debra Perelman pierwszą w historii kobietą na stanowisku dyrektora generalnego firmy Revlon

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ogarnijcie się dział PRASA...
Córka prezesa prezesem. Jaki to ma związek?
odpowiedź
User
Byznesłoman
Szybko posłała firmę na dno. :D
Dać kobiecie rządzić, to jak dać małpie zegarek.
odpowiedź