SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Demo Effective Launching przygotuje strategię województwa podkarpackiego

Demo Effective Launching rozpoczyna prace nad strategią kreacji i promocji marki województwa podkarpackiego. Agencja zdobyła to zlecenie w przetargu.

Demo Effective Launching przygotuje strategię województwa podkarpackiego

W przetargu na strategię kreacji i promocji marki województwa podkarpackiego oferta Demo Effective Launching okazała się lepsza od propozycji dwóch innych agencji. Wyboru dokonała komisja złożona z przedstawicieli Departamentu Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, którą wspierali zewnętrzni eksperci. Budżet projektu zaproponowany przez Demo wynosi niespełna 400 tys. zł.

Oficjalne przedstawienie Demo Effective Launching jako partnera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz zaprezentowanie szczegółowego harmonogramu prac nastąpi na początku września. W tym czasie ruszy też strona internetowa skierowana do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, mieszkańców i mediów, która przybliży temat tworzenia strategii oraz dostarczy bieżących informacji na temat projektu.

Prace Demo Effective Launching nad tym projektem będą przebiegać w trzech etapach: badań i analiz, planowania i opracowania strategii oraz promocji strategii. Celem wszystkich działań będzie stworzenie strategii marki województwa podkarpackiego, wyznaczenie kluczowych kierunków oraz sposobów komunikacji i promocji regionu, jak również uporządkowanie dotychczasowych działań i zachęcenie jednostek samorządu terytorialnego do zaangażowania się we wdrażanie wytycznych dotyczących realizacji przyjętych założeń. Cały projekt ma zostać zakończony w grudniu br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Demo Effective Launching przygotuje strategię województwa podkarpackiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl