SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dentsu Aegis Network zmienia nazwę na Dentsu International

Sieć reklamowa Dentsu Aegis Network zmienia nazwę na Dentsu International.

Article

Dentsu Group Inc potwierdziła, że ​​usuwa „Aegis” z nazwy swojej międzynarodowej sieci. W zawiadomieniu skierowanym do tokijskiej giełdy, dyrektor generalny Toshihiro Yamamoto poinformował, że firma zmienia nazwę Dentsu Aegis Network na Dentsu International, po uzyskaniu zgody rady dyrektorów sieci.

Chociaż Dentsu International będzie oficjalnym określeniem używanym do oddzielenia Dentsu Japan od reszty biznesu, należy wnioskować, że „międzynarodowa” część jej nazwy nie będzie używana często, ponieważ wszystkie operacje są znane po prostu jako Dentsu.

Firma stwierdziła, że ​​rebranding „pozwoli wszystkim pracownikom Dentsu realizować filozofię grupy dotyczącą prawdziwego zorientowania na klienta poprzez„ otwarty zespół” - koncepcję, zgodnie z którą wszyscy pracownicy realizują innowacje dla klientów z dowolnego miejsca”.

W wyniku tego ruchu ponad 66 000 osób na całym świecie pracuje pod marką Dentsu. Dentsu International działa na ponad 145 rynkach na całym świecie, zatrudniając ponad 48 000 specjalistów w ramach dziewięciu kluczowych marek: Carat, Dentsu X, iProspect, Isobar, Dentsumcgarrybowen, Merkle, MKTG, Vizeum i Posterscope.

Tim Andree zostaje prezesem wykonawczym Dentsu International, a Wendy Clark jest dyrektorem generalnym Dentsu International.

- To ważny kamień milowy w ewolucji naszej międzynarodowej działalności, ponieważ opieramy się na bogatej spuściźnie Dentsu w zakresie innowacji i przywództwa w branży, a także na historii dynamicznego rozwoju Dentsu Aegis Network. Nasza działalność zapewnia naszym klientom i pracownikom to, co najlepsze z obu światów, pomagając im osiągnąć znaczący postęp w kontekście bezprecedensowych zmian i zakłóceń - komentuje Clark.

Zmiana nazwy DAN podlega rejestracji przez UK Companies House i ma być używana od początku października. Dentsu przejęło Aegis w 2012 roku wraz z kluczowymi markami Carat, Isobar i Vizeum.

Dołącz do dyskusji: Dentsu Aegis Network zmienia nazwę na Dentsu International

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kuba
Oby dźwignęli ten rebranding. Życzę, by Klienci firmy odnaleźli się w nowej rzeczywistości i szybko zapamiętali nową nazwę.
odpowiedź
User
Nick
Krócej jest łatwiej i lepiej. Dobry pomysł
odpowiedź
User
Tolek
Nareszcie!
Jeszcze tylko niech wyprostują pokrętne nazwy swoich spółek córek :-)
odpowiedź