SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dialog uruchamia usługę abonamentu dla klientów TP SA

Telefonia Dialog rozpoczęła realizację usług hurtowego zakupu abonamentu (WLR), co umożliwia abonentom TP uiszczanie opłaty abonamentowej w Dialogu.

Przedsprzedaż usługi trwa od początku roku, do tej pory abonament w Dialogu zamówiło kilka tysięcy osób, poinformował Dialog w komunikacie w środę.

"Telefonia Dialog rozpoczyna realizację usług hurtowego zakupu abonamentu (WLR) - pierwsze partie wniosków trafiły już do TP SA. Przedsprzedaż usługi wśród abonentów TP pod nazwą Abonament w DIALOGu trwa od początku tego roku. Oferta adresowana jest zarówno do odbiorców domowych jak i biznesowych. Do tej pory na Abonament w DIALOGu zdecydowało się kilka tysięcy klientów. Pakiet pierwszych 50 wniosków został przesłany do TP w terminie zgodnym z arbitrażową decyzją prezesa UKE" - czytamy w komunikacie Dialogu.

Spółka podała też, że prowadzi prace nad uruchomieniem projektu sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych w ramach bitstream access (BSA) , a więc w oparciu o infrastrukturę Telekomunikacji Polskiej

"Komercyjny start tych usług przewidziano na II kwartał 2007 roku" - głosi komunikat spółki.

"Dialog staje się operatorem o zasięgu ogólnopolskim z ofertą zapewniająca pełen wachlarz usług telekomunikacyjnych. Docelowo chcemy, by oferta dla klientów przyłączonych bezpośrednio do sieci Dialogu jak i klientów opartych o infrastrukturę TP była identyczna. Klient będzie po prostu klientem Dialogu, a cała 'techniczna kuchnia' nie będzie go obchodzić" - powiedział prezes Telefonii Dialog Słamowir Szych, cytowany w komunikacie.

Z usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu we własnej sieci Dialogu pod nazwą DialNet korzysta niemal 90 tysięcy abonentów, a plany rozwojowe spółki zakładają zwiększenie tego grona do 150 tysięcy do końca 2007 roku.

Telefonia Dialog planuje w 2007 roku osiągnięcie ok. 600 mln zł przychodów, zaś wynik netto spółki ma być wyższy niż w 2006 roku. Wynik netto Dialogu za okres trzech kwartałów zeszłego roku wyniósł 39,37 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dialog uruchamia usługę abonamentu dla klientów TP SA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl