SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dialog uruchamia usługę abonamentu dla klientów TP SA

Telefonia Dialog rozpoczęła realizację usług hurtowego zakupu abonamentu (WLR), co umożliwia abonentom TP uiszczanie opłaty abonamentowej w Dialogu.

Przedsprzedaż usługi trwa od początku roku, do tej pory abonament w Dialogu zamówiło kilka tysięcy osób, poinformował Dialog w komunikacie w środę.

"Telefonia Dialog rozpoczyna realizację usług hurtowego zakupu abonamentu (WLR) - pierwsze partie wniosków trafiły już do TP SA. Przedsprzedaż usługi wśród abonentów TP pod nazwą Abonament w DIALOGu trwa od początku tego roku. Oferta adresowana jest zarówno do odbiorców domowych jak i biznesowych. Do tej pory na Abonament w DIALOGu zdecydowało się kilka tysięcy klientów. Pakiet pierwszych 50 wniosków został przesłany do TP w terminie zgodnym z arbitrażową decyzją prezesa UKE" - czytamy w komunikacie Dialogu.

Spółka podała też, że prowadzi prace nad uruchomieniem projektu sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych w ramach bitstream access (BSA) , a więc w oparciu o infrastrukturę Telekomunikacji Polskiej

"Komercyjny start tych usług przewidziano na II kwartał 2007 roku" - głosi komunikat spółki.

"Dialog staje się operatorem o zasięgu ogólnopolskim z ofertą zapewniająca pełen wachlarz usług telekomunikacyjnych. Docelowo chcemy, by oferta dla klientów przyłączonych bezpośrednio do sieci Dialogu jak i klientów opartych o infrastrukturę TP była identyczna. Klient będzie po prostu klientem Dialogu, a cała 'techniczna kuchnia' nie będzie go obchodzić" - powiedział prezes Telefonii Dialog Słamowir Szych, cytowany w komunikacie.

Z usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu we własnej sieci Dialogu pod nazwą DialNet korzysta niemal 90 tysięcy abonentów, a plany rozwojowe spółki zakładają zwiększenie tego grona do 150 tysięcy do końca 2007 roku.

Telefonia Dialog planuje w 2007 roku osiągnięcie ok. 600 mln zł przychodów, zaś wynik netto spółki ma być wyższy niż w 2006 roku. Wynik netto Dialogu za okres trzech kwartałów zeszłego roku wyniósł 39,37 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dialog uruchamia usługę abonamentu dla klientów TP SA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl