SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żabka przejmuje platformę Dietly.pl

Żabka Polska oraz firma MasterLifeSolutions zawarły umowę, w efekcie której platforma cateringu dietetycznego Dietly.pl dołącza do Grupy Żabka. Kwoty transakcji nie ujawniono.

Article

28 maja spółka Żabka Polska oraz firma MasterLifeSolutions - właściciel marki Dietly.pl - zawarły umowę, w efekcie której lider wśród platform cateringu dietetycznego dołączył do Grupy Żabka - podano w komunikacie. Umowa stanowi finalizację procesu włączenia spółki MasterLife Solutions do Grupy Żabka.

- Dietly.pl to przede wszystkim wygoda, dostępność i różnorodność, a także ekspercka wiedza, którą posiada nasz zespół. Współpracę w ramach Grupy Żabka postrzegamy jako szansę na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań oraz funkcjonalności, które pozytywnie wpłyną na doświadczenia naszych klientów. Szczególnie cenna jest deklaracja Żabki dotycząca wspierania naszej koncepcji na dalszy rozwój platformy - dodaje Waldemar Pieniak, współzałożyciel i CPO Dietly.pl.

Twórcy Dietly zostają w firmie

Wraz z zawarciem umowy Żabka stała się większościowym udziałowcem właściciela Dietly.pl. Twórcy platformy, Przemysław Skokowski i Waldemar Pieniak, pozostaną w rolach osób zarządzających i udziałowców, co zapewni kontynuację realizacji dotychczasowej wizji rozwoju platformy.

- Catering dietetyczny to jeden z najszybciej rosnących segmentów rynku detalicznego w Polsce. Dzięki partnerstwu z Dietly.pl zyskujemy kolejny ważny element w ofercie wygodnych rozwiązań dla klientów w obszarze e-commerce. Struktura Grupy gwarantuje niezależny  rozwój podmiotów w naszym portfolio. Dzięki temu, działając w podobnym segmencie, stają się wobec siebie komplementarne, jednocześnie zyskując potencjał Żabki jako wsparcie ich rozwoju - mówi Tomasz Suchański, prezes zarządu, CEO Grupy Żabka.

Jak zaznaczono w komunikacie, "dzięki włączeniu Dietly.pl do Grupy Żabka dla klientów biznesowych platformy pojawią się nowe możliwości do dalszego rozwoju".

Dostawcy cateringów dietetycznych zyskają na zwiększonej skali działania, będą mogli skorzystać także z wiedzy i unikatowego doświadczenia Grupy w ramach np. znajomości klienta czy logistyki.

Dietly.pl w Grupie Żabka

Włączenie Dietly.pl do Grupy Żabka to kolejny krok, po wcześniejszym przejęciu firmy Maczfit w marcu tego roku, w realizacji strategii rozwoju Grupy Żabka.

Dietly.pl to działająca od 2019 roku platforma e-commerce integrująca ponad 400 dostawców cateringu dietetycznego z całej Polski, z przyjaznymi dla klientów opcjami zarządzania zamówieniami, wybierania, porównywania i wyszukiwania, dopasowanymi do oczekiwań klientów. W ramach ekosystemu platformy dostawcy rozwiązań dietetycznych mają do dyspozycji rozbudowany system CRM do zarządzania ofertą, pozwalający w sposób kompleksowy monitorować sprzedaż, tworzyć jadłospisy czy kontrolować procesy zarządzania produkcją.

Dołącz do dyskusji: Żabka przejmuje platformę Dietly.pl

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
jestem bardzo ciekawy jak to się skończy. korzystam z Dietly, aktualnie jem dietę MójCatering i jest rewelacyjna.
odpowiedź
User
Iwona
jestem bardzo ciekawy jak to się skończy. korzystam z Dietly, aktualnie jem dietę MójCatering i jest rewelacyjna.
Też ich zamawiam, bardzo jakościowe produkty
odpowiedź
User
Jola82
Ja jestem na diecie pudełkowej SSPORTFOODBOX i uważam, że to najlepsza dieta pudełkowa na rynku
odpowiedź