SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Digital Indoor AMS w 16 centrach handlowych EPP

AMS poszerza portfolio Digital Indoor o 16 galerii handlowych EPP, zarządcy centrów handlowych. AMS od marca obecny jest m.in. w stołecznej Galerii Młociny czy Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

Podpisanie umowy z firmą EPP powiększyło pulę centrów handlowych w ofercie AMS o 30 proc., co przekłada się na dostępność reklamową w 71 obiektach handlowych w 22 aglomeracjach w Polsce.

Do digitalowego portfolio marki dołączyły m.in. Galeria Młociny w Warszawie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, King Cross Marcelin w Poznaniu, Park Handlowy Zakopianka w Krakowie, Outlet Park w Szczecinie, czy największa w Kielcach – Galeria Echo.

– Angażujące treści oraz wysoka jakość nośników oferowane przez AMS doskonale wpisują się w nowoczesny wizerunek naszych obiektów oraz pozwalają najemcom jeszcze lepiej informować o ofertach i komunikować się z klientami odwiedzającymi nasze centra handlowe – mówi Wojciech Knawa, członek zarządu EPP.

AMS w Galerii Młociny

W ramach kontraktu w galeriach pojawią się nośniki Digital Indoor o wystandaryzowanym układzie pionowym. Dodatkowo w Galerii Młociny w Warszawie, firma będzie zarządzała 3 nośnikami wielkoformatowymi – Digital Indoor Spectacular.

– Powiększenie oferty o 16 centrów handlowych zarządzanych przez EPP otwiera naszym klientom dostęp do konsumentów w 22 aglomeracjach i miastach, które zamieszkuje około 50 proc. populacji Polski. Dodatkowo od początku roku oferujemy reklamę w elastycznym modelu rozliczeniowym CPM DOOH (cost per mile). Jej walutą, analogicznie jak w mediach online, są wyłącznie realne wyświetlenia – mówi Grażyna Gołębiowska, dyrektorka marketingu AMS.

Dołącz do dyskusji: Digital Indoor AMS w 16 centrach handlowych EPP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl