SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2023 stawia na FAST TV

Dobra wiadomość dla tych, którzy narzekają na zmianę lokalizacji Forum Ekonomicznego. DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2023 to odpowiedź na  transfer kultowego networku do Karpacza, gdzie impreza powoli się wygasa. Burmistrz Krynicy Zdroju zaprosił do realizacji nowego przedsięwzięcia agencję GAMA International czyli pierwszy globalny hub polskich „Fastów” .

Article

FAST-y tym różnią się od tradycyjnych nadawców telewizyjnych, że  korzystają wyłącznie ze streamingu, oferując  globalny, bezpłatny dostęp do linearnego kontentu telewizyjnego. Nowe polskojęzyczne kanały tv - POLONICO TV, ZDROWA TV oraz COMPARIC24 liczą swoje widownie w milionach. To przede wszystkim oferta dla 20 milionów Polaków na całym świecie.

Digital Media Forum Krynica 2023 ma być platformą roboczych kontaktów pomiędzy nowymi mediami i biznesem. Rada Programowa wywodzi się z kręgów KRRITv i KIKE co potwierdza, że poszukiwanie nowych rynków jest powszechnym dążeniem wyjścia z bańki tradycyjnych mediów analogowych i cyfrowych.

Cztery główne filary tematyczne paneli dyskusyjnych 22 IX 2023 obejmują cyfryzację, streaming, monetaryzację i zrównoważony rozwój narzędzi technologicznych. Przedstawiciele branży telekomunikacyjnej, finansowej i IT są w szczególny sposób zaproszeni do udziału w wydarzeniu, które umożliwia szeroki dialog ekspercki z przedstawicielami mediów w czasie całodniowego networku B2B, podczas dyskusji towarzyszących panelom eksperckim, a także w czasie sesji plenarnej Ankiety Delfickiej poświęconej Sztucznej Inteligencji.

Po emocjach związanych z rynkiem mediów cyfrowych w sobotę i niedzielę (23 i 24.IX) DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2023 staje się areną Kongresu ZDROWIE i NATURA pod patronatem  ZDROWA TV.

„Spotkanie branży medialnej z biznesem to także czas resetu i święta. Dlatego nie zabraknie chwil przyjemnych, a nawet  b a r d z o przyjemnych – od Gali, na której sami uczestnicy MEDIA FORUM  przyznają Statuetki TYTANA wybranym przez siebie Nominatom z grona zasłużonych i wybitnych osobowości mediów , przez koncerty i mini recitale operowe, po prawdziwe Góralskie After Party” Obiecuje prof. dr Paweł Kossecki, Przewodniczący Rady Programowej DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2023.

„Save the Date” 21- 23.IX.2023  – ten pierwszy network ustali reguły nowej gry i  może wszystkich  zaskoczyć.

Rejestracja na https://mediaforumkrynica.pl/