SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Discovery pokaże na żywo kryzys imigracyjny na granicy USA

Na początek grudnia 2018 roku Discovery planuje emisję „Border Live”, programu poświęconego fali imigrantów zbliżających się do granic USA od strony Meksyku. Na program złożą się zarówno specjalnie przygotowane materiały, jak i relacje prowadzone na żywo. Discovery zamierza nadać 6 części „Border Live”.

Article

Fala imigrantów zmierzająca obecnie przez terytorium Meksyku do granicy Stanów Zjednoczonych to od kilku tygodni jeden z najbardziej gorących tematów w USA komentowany przez wszystkie media w tym kraju. Według zapowiedzi prezydent Donald Trump zamierza wysłać na granicę z Meksykiem 15 tys. żołnierzy którzy mają zatrzymać imigrantów i nie pozwolić im na dostanie się na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Discovery zapowiada, że od pierwszego tygodnia grudnia br. zacznie nadawać specjalny program zatytułowany „Border Live” przedstawiający widzom sytuację związaną z kryzysem imigracyjnym.

Według planów powstanie 6 dwugodzinnych programów, na który złożą się zarówno zarejestrowane wcześniej materiały, jak i relacje na żywo przedstawiające zmieniającą się sytuację na granicy. Emisje „Border Live” są przewidziane w środy w godzinach wieczornych.

Bezpośrednie transmisje z rejonów przygranicznych będzie prowadzić Lilia Luciano, na co dzień reporterka lokalnej stacji ABC10 działającej w Sacramento. Natomiast gospodarzem prowadzącym „Border Live” ze studia w Nowym Jorku będzie Bill Weir, komentator i korespondent stacji CNN, który wcześniej przygotowywał materiały na temat imigrantów nagrywane w Gwatemali i południowym Meksyku.

Według zapowiedzi program Discovery będzie opowiadał nie tylko o samych imigrantach, ale także o mieszkańcach USA żyjących w rejonach graniczących z Meksykiem oraz o ich stosunku do imigrantów i konsekwencjach nadchodzącej fali uchodźców z południa.

W II kwartale 2018 r. koncern Discovery osiągnął przychody wyższe o 63 procent rok do roku. Motorem wzrostów był segment reklamowy, w którym nadawca osiągnął poziom prawie 1,5 mld dolarów. Kwartalny zysk netto Discovery okazał się niższy w porównaniu z poprzednim rokiem, przyczyną były głównie koszty związane z przejęciem Scripps Networks Interactive.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Discovery pokaże na żywo kryzys imigracyjny na granicy USA

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
matix73
Ciekawe czy Discovery Polska to pokaże
9 8
odpowiedź
User
.
Ciekawe czy Discovery Polska to pokaże

Prędzej TVN 24 BiS. W końcu to "ich" kanał.
9 8
odpowiedź