SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Do 16 lutego zgłoszenia kandydatów na prezesa banku PKO BP

PKO Bank Polski ogłosił we wtorkowej prasie postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu banku. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 16 lutego w siedzibie banku. Otwarcie zgłoszeń nastąpi 17 lutego, podał bank w ogłoszeniu.

Do 16 lutego zgłoszenia kandydatów na prezesa banku PKO BP

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stanowisko prezesa zostaną przeprowadzone od 2 do 4 marca. Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej rada nadzorcza może dokonać kwalifikacji kandydatów do dalszej części postępowania.

Bank zastrzega sobie możliwość zakończenia postępowania kwalifikacyjnego bez wyłonienia kandydata na stanowisko prezesa.

Obecny prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło został powołany na to stanowisko z dniem 1 października 2009 r., zaś w połowie marca 2010 r. uzyskał zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na objęcie fotela prezesa.

W konkursie na stanowisko prezesa oraz wiceprezesa zarządu PKO BP, ogłoszonym w lipcu 2009 r, zostało złożonych 38 zgłoszeń, pochodzących od 36 osób. Na stanowisko prezesa zgłoszono 14 ofert.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Do 16 lutego zgłoszenia kandydatów na prezesa banku PKO BP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl