SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Do 3 kwietnia agencje PR mogą zgłaszać propozycje zarządzenia kryzysem branży wołowiny

Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego (PZHiPBM) do 3 kwietnia przyjmuje oferty od agencji zainteresowanych współpracą przy zarządzaniu kryzysem medialnym branży polskiej wołowiny.

Shutterstock.com Article

Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego szuka agencji do zarządzania kryzysem i ochrony wizerunku polskiej wołowiny w reakcji na doniesienia medialne o nielegalnym uboju bydła.

Wybrana agencja będzie miała za zadanie złagodzenie negatywnej komunikacji na temat polskiej wołowiny w mediach. PZHiPBM zależy na "odzyskaniu zaufania konsumentów krajowych oraz kontrahentów zagranicznych do polskiej wołowiny jako produktu bezpiecznego, wysokiej jakości i wartego zaufania", jak czytamy na stronie organizacji.

Oferty można przesyłać do 3 kwietnia do godz. 10.00. Termin realizacji zamówienia ustalono na prawie dwa miesiące (od 4 kwietnia do 31 maja br.).

Kryteria wyboru agencji to cena (waga 70 proc.), zadeklarowana liczba odsłon (20 proc.) oraz deklarowana liczba tytułów, do których trafi informacja medialna (10 proc.).

Warto zaznaczyć, że w pierwszej wersji zapytania, Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego wymagał deklaracji liczby tytułów w mediach, w których zostanie opublikowana informacja w ramach prowadzonej kampanii. Po proteście jednej z przedstawicielek agencji z ZFPR brzmienie kryterium zmieniono na deklarację liczby tytułów, do których zostanie przesłana informacja, bez gwarancji publikacji.

Zapis wymagający od agencji zagwarantowania potencjalnemu klientowi określonej liczby publikacji medialnych jest niezgodny z Kodeksem Dobrych Praktyk Związku Firm PR.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Do 3 kwietnia agencje PR mogą zgłaszać propozycje zarządzenia kryzysem branży wołowiny

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Małamaga
Gratulacje dla jednej z przedstawicielek PSPR. Szkoda, że tylko jedna. Ale szczere wyrazy uznania dla tej Pani.
0 0
odpowiedź