SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Do roku bezpłatnego internetu za rejestrację numeru w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka

T-Mobile Polska wprowadził nowy bonus za rejestrację numeru, dzięki któremu klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka mogą otrzymać bezpłatnie dostęp do internetu przez rok po zarejestrowaniu numeru.

Article

Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni oraz pakiet 10 GB danych na 30 dni do 12 razy w ciągu 1 roku

Z bonusów mogą skorzystać wszyscy klienci - nie ma znaczenia kiedy karta została zarejestrowana. Podobnie jest w przypadku usługi nielitowanych rozmów i SMS-ów w sieci, która jest aktywowana automatycznie po dowolnym doładowaniu każdemu bez względu na staż.

W przypadku niezarejestrowanego numeru, aby otrzymać bonus w T-Mobile na kartę, Heyah lub tuBiedronka, należy zarejestrować kartę SIM i poczekać na SMS-a z zaproszeniem do programu bonusowego, a następnie w ciągu 30 dni od otrzymania tego zaproszenia wysłać SMS-a o treści TAK na bezpłatny numer 80575 oraz postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w SMS-ie.

Z kolei przy już zarejestrowanej karcie SIM, należy najpóźniej do 8 września br. wysłać SMS-a o treści TAK na bezpłatny numer 80575 i postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w SMS-ie.

Nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 zł w przypadku klientów T-Mobile na kartę lub Heyah oraz 20 zł w przypadku klientów tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10 GB każdy zostaną przyznane po 11 doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni.

Numer można zarejestrować w każdym sklepie T-Mobile oraz w jednym z 1800 kiosków Ruchu na terenie całego kraju - trzeba zabrać ze sobą kartę SIM oraz dokument tożsamości. Jeśli klient ma już inny numer zarejestrowany w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka, może zadzwonić na specjalną bezpłatną infolinię +48 606 606 606, skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile lub dokonać rejestracji przez stronę zarejestruj-karte.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Do roku bezpłatnego internetu za rejestrację numeru w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
larson
to ja się nie załapię, bo mam w t-mobile już abonament bez zwyżek, ale w sumie i tak bardzo jestem z niego zadowolony bo nie muszę dopłacać jak wcześniej. a dla tych z kartami to przyznaję dobre promo rzucili
8 10
odpowiedź
User
Miro
I to jest fajny bonus za rejestrację a nie te wszystkie na 30 dni tylko...
9 11
odpowiedź
User
minimal
@larson piątka, brachu! też się na te promo nie łapię, ale korzystam z tego abonamentu, płacę jakoś 35 zł, a mam fajnie dostosowaną ofertę i nic nie dopłacam!
8 9
odpowiedź
User
Karakan
Dobre, ale w Areo 2 cały czas jest za darmo, a co do netu na kartę to mają 30 gb, za 30 zł i nie podpisuje się żadnej umowy. jak ktoś mi poda lepszą opcję to przechodzę.
9 8
odpowiedź
User
demaskator oszustów
Nie dajcie się nabrać na rzekome bonusy w Thief-Mobile. Te 10GB po doładowaniu za 25 zł i no limit do wszystkich na 30 dni po włączeniu usługi możecie mieć od 2015 roku bez rejestracji karty w majtkowym różowym. To inaczej opowiedziana bajka o istniejącej i płatnej usłudze. Za 12 m-cy x 10GB zapłacicie 300 zł w doładowaniach i nawet w pierwszym miesiącu po rejestracji nic od Syf-mobile nie dostajecie za friko. Jako jedyni skasowali rok ważności konta wraz z uchwaleniem ustawy inwigilacyjnej bo te miliony czynnych kart trzeba było zmusić do płacenia za apanaże Kota, Kędzierskiego i Szulim w debilnych i kłamliwych reklamach.
Pozostali operatorzy przynajmniej dają Wam 12 miesięcy bezpłatnego odbierania połączeń, a w Syf mobile musicie zapłacić 300 zł, nawet gdybyście nigdzie nie dzwonili. No i szczyt bezczelności - płatne odsłuchanie wiadomości z poczty głosowej - tylko w Kot-mobile. Ich reklama powinna brzmieć: 'jestem w t-mobile i mam najdroższy śmieć'
13 9
odpowiedź