SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wydawca „Do Rzeczy” uruchomił serwis SuperHistoria.pl, szefem Marcin Bartnicki

Ruszył serwis SuperHistoria.pl skupiający się na tematyce XX wieku. Wydawcą witryny jest firma Orle Pióro, właściciel pism „Do Rzeczy” i „Historia Do Rzeczy”, a redaktorem prowadzącym - Marcin Bartnicki, poprzednio związany z Wirtualną Polską.

Article

W serwisie zamieszczane będą artykuły o różnych aspektach i zjawiskach z historii XX wieku, w tym bieżące komentarze do odkryć i felietony. Witryna będzie publikować m.in. teksty z archiwum magazynu „Historia Do Rzeczy”, obejmującego ponad 50 wydań.

Z serwisem współpracują przede wszystkim publicyści „Do Rzeczy” m.in. Rafał Ziemkiewicz, Piotr Zychowicz, Sławomir Cenckiewicz, Sławomir Koper i Krzysztof Masłoń. Serwis zamierza też współpracować z blogerami, innymi czytelnikami i instytucjami zajmującymi się historią m.in. ze Stowarzyszeniem Wizna 1939 oraz czasopismem naukowym „Glaukopis”.

Redaktorem prowadzącym SuperHistoria.pl jest Marcin Bartnicki. Poprzednio pracował w Wirtualnej Polsce jako szef Historia.wp.pl i redaktorem Opinie.wp.pl. Wcześniej był redaktorem prowadzącym w tygodniku „7 dni Toruń” oraz współpracował z „Nowościami” i „Expressem Bydgoskim”.

Partnerami nowego serwisu są Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Fundacja PGNiG.

W listopadzie ub.r. w nowej, rozbudowanej wersji uruchomiono serwis internetowy tygodnika „Do Rzeczy”. Redakcją tej witryny kieruje Antoni Trzmiel.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wydawca „Do Rzeczy” uruchomił serwis SuperHistoria.pl, szefem Marcin Bartnicki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Alekko
Dobra zmiana zaczyna pisać historię na nowo?
odpowiedź