SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Do Stowarzyszenia Producentów Reklamowych dołącza VuFinder Studios

Studio wirtualnej produkcji - VuFinder Studios dołącza do Stowarzyszenia Producentów Reklamowych. 

VuFinder Studios to studio wirtualnej produkcji działające na pograniczu produkcji filmowej i game-dev'u. Specjalizuje się w tworzeniu wirtualnych światów, które są renderowane w czasie rzeczywistym i wyświetlane na ekranach LED. Firma pracowała min. dla: McCann New York, Havas London, BETC Paris, Rattling Stick czy Carlsberg.

- Jako VuFinder Studios, przystępujemy do SPR, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że komunikacja stanowi fundament naszej działalności. Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozmowach na temat wspólnych zasad, które kształtują rynek produkcji reklamowej. Dodatkowo chcemy ustrukturyzować i poszerzać wiedzę na temat wirtualnej produkcji, którą oferujemy. Jesteśmy zawsze otwarci na pytania i dyskusję, a dzięki członkostwu w SPR będziemy mieli do tego więcej okazji – powiedziała Melania Kulczycka, client director - VuFinder Studios.

- Jako stowarzyszenie śledzimy nowoczesne technologie i rozwiązania produkcyjne. Chcemy być blisko nowych sposobów produkcji, więc obecność w naszych strukturach specjalistów od takich realizacji, bez wątpienia nas kompetencyjnie wzmacnia. Wierzę, że Melania Kulczycka i Piotr Talaj, wraz ze swoim zespołem będą istotnym wsparciem naszej organizacji - powiedziała Arleta Robinson, prezeska SPR.

Dołącz do dyskusji: Do Stowarzyszenia Producentów Reklamowych dołącza VuFinder Studios

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl