SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobre wyniki Eski w Łodzi

Eska Łódź ma najwyższy w historii zasięg dzienny

Radio Eska Łódź (99,8 MHz) niezmiennie od dwóch lat pozostaje liderem słuchalności w grupie słuchaczy w wieku 15-34 lata w Łodzi. Zasięg dzienny stacji osiągnął najwyższy w jej historii poziom – przekroczył 40 proc.

W ostatniej fali Radio Track (VI-VIII 2004) udział w rynku Eski Łódź w grupie wiekowej 15-34 wynosi 27,6 proc., a zasięg dzienny – blisko 43 proc. Eska znacznie dystansuje konkurencyjne stacje. Kolejna w rankingu rozgłośnia ma dużo niższe wyniki – zasięg dzienny niższy od Eski o ok. 15 proc., a udział w rynku – o 9 proc.

Eska Łódź notuje stały wzrost słuchalności. Zasięg dzienny wzrósł o ponad 12 proc. w stosunku do tego samego okresu roku ubiegłego, a udział w rynku - o 5,7 proc.

Porównanie wyników z poprzednią falą badania (V-VII’04) świadczy o utrzymującej się w roku bieżącym stałej tendencji wzrostowej słuchalności i niesłabnącej pozycji łódzkiej Eski. Zasięg dzienny jest obecnie wyższy o ok. 4 proc., a udział w rynku – o ok. 2 proc. Wzrost słuchalności w okresie wakacji odzwierciedla sukces letniej akcji KFC Pepsi Summer Patrol, którą Eska przeprowadziła w lipcu i sierpniu.

Rośnie również liczba osób powyżej 15 roku życia, które coraz chętniej słuchają Radia Eska Łódź. Świadczy o tym wzrost zasięgu dziennego w grupie wiekowej 15+. W porównaniu z rokiem ubiegłym zasięg dzienny w tym targecie w Łodzi wzrósł z 14,7 do 18 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dobre wyniki Eski w Łodzi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl