SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dodatek „Nieruchomości” od teraz w poniedziałki i piątki w „Rzeczpospolitej”

Wydawca „Rzeczpospolitej” (Gremi Business Communication) zdecydował, że dodatek tematyczny o nieruchomościach dołączany będzie do dziennika dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki.

Article

Do tej pory dodatek o nieruchomościach ukazywał się tylko wraz z poniedziałkowym numerem „Rzeczpospolitej”. Od tego tygodnia wydawca podwoił ilość wydań i podzielił je tematycznie.

Wydanie poniedziałkowe „Nieruchomości” w całości poświęcone jest rynkowi mieszkaniowemu, a czytelnicy „Rz” znajdą w dodatku aktualności m.in. na temat mieszkań, apartamentów, gruntów z rynku pierwotnego i wtórnego, a także informacje o finansowaniu oraz inwestowaniu w mieszkania.

W piątkowym wydaniu pojawiać się będą informacje i porady na temat nieruchomości komercyjnych takich jak biura, powierzchnie handlowe i galerie, a także magazyny oraz parki logistyczne. Czytelnicy dowiedzą się również o inwestycjach hotelowych i gruntach inwestycyjnych.

- Decyzję o utworzeniu dwóch wersji „Nieruchomości”, mieszkaniowej i komercyjnej, podzielonych na segmenty tematyczne i wzbogaconych o dodatkową treść, podjęliśmy, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych wymagających czytelników, zarówno osób prywatnych, jak i przedstawicieli branży nieruchomości w Polsce. Obie te grupy potrzebują wiarygodnego źródła rzetelnych informacji oraz platformy ułatwiającej im wzajemny kontakt, a nawet zawieranie korzystnych transakcji. W nowej odsłonie „Nieruchomości” Rzeczpospolitej powinny skutecznie spełniać te oczekiwania - wyjaśnia Dariusz Bąk, prezes Gremi Business Communication.

Wydawca rozbudował także serwis internetowy Nieruchomości.rp.pl, który został podzielony na sekcje tematyczne: mieszkania i apartamenty, nieruchomości komercyjne, inwestycje i finansowanie oraz budowa i remont.

Z danych ZKDP wynika, że w I kwartale br. średnia sprzedaż ogółem „Rzeczpospolitej” wyniosła 56 781  egz. Według gemiusAudience, serwis Rp.pl miał w marcu br. 1,25 mln użytkowników, którzy wygenerowali 12,5 mln odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dodatek „Nieruchomości” od teraz w poniedziałki i piątki w „Rzeczpospolitej”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl