SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dodatkowa pula biletów na Euro 2012 dla członków Klubu Kibica RP

PZPN i UEFA przeznaczą dodatkową pulę biletów na Euro 2012 dla polskich kibiców zrzeszonych w Klubie Kibica Reprezentacji Polski.

Dodatkowa pula biletów na Euro 2012 dla członków Klubu Kibica RP

Klub Kibica RP udostępni do sprzedaży bilety należące do puli Polskiego Związku Piłki Nożnej na mecze, w których grać będzie reprezentacja Polski podczas Euro 2012, w tym na mecz otwarcia mistrzostw. Członkowie klubu mają otrzymać możliwość zakupu nawet kilkunastu tysięcy biletów, na wszelkie możliwe mecze reprezentacji Polski (w fazie grupowej oraz w dalszej części rozgrywek).

Każdy członek klubu będzie mógł złożyć aplikację na 1 lub 2 bilety na każdy mecz polskiej reprezentacji. Wszystkie osoby, które składają lub dla których składane będą wnioski muszą posiadać aktywny numer karty Klubu Kibica RP już w momencie składania wniosku.

Od 12 grudnia 2011 r. do 29 lutego 2012 r. każdy członek Klubu Kibica RP będzie mógł złożyć w UEFA zamówienie dla maksymalnie dwóch osób na bilety na wybrane przez siebie mecze, z zaznaczeniem ich liczby i wybranej kategorii cenowej.

Dokładna liczba biletów oraz ich podział na konkretne mecze mają zostać potwierdzone przez zarząd PZPN najpóźniej po grudniowym losowaniu grup turnieju finałowego.

W sytuacji, w której zapotrzebowanie na bilety przewyższy ich dostępną liczbę, po zamknięciu etapu składania zamówień (aplikacji), UEFA zgodnie z dotychczasową praktyką przeprowadzi losowanie w celu wyłonienia nabywców biletów.

Opis sposobu składania zamówień, zasady loterii biletowej UEFA, lista nabywców, sposób dystrybucji biletów oraz inne istotne informacje dostępne będą w odpowiednich terminach na stronach UEFA, a także na portalach lub poprzez portale www.KlubKibicaRP.pl i www.PZPN.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dodatkowa pula biletów na Euro 2012 dla członków Klubu Kibica RP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl