SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dom maklerski Pekao na komórkę

Klienci Domu Maklerskiego Pekao uzyskali internetowy dostęp do swoich rachunków inwestycyjnych za pośrednictwem telefonów komórkowych.

Dom maklerski Pekao na komórkę

W uruchomionym serwisie, do którego dostęp będzie miało ponad 50 tys. klientów domu maklerskiego, za pomocą przeglądarki internetowej w telefonie komórkowym będzie można sprawdzić stan rachunku inwestycyjnego, przeglądać zlecenia bieżące, śledzić notowania giełdowe, kupować i sprzedawać papiery wartościowe (m.in. akcje, obligacje, kontrakty), składać zapisy na emisje z ofert publicznych oraz zarządzać kredytem na zakup instrumentów finansowych.

Aby skorzystać z serwisu mobilnego wystarczy posiadać telefon komórkowy z możliwością przeglądania stron internetowych i zalogować się na stronie m.pekao24.pl, wykorzystując numer klienta i hasło dostępu do serwisu internetowego.

Serwis mobilny Pekao24 umożliwia wykonanie operacji nie wymagających dodatkowej autoryzacji. Klienci korzystający z usług maklerskich sami mogą określić status dostępu do serwisu mobilnego Pekao24Makler. Ustanowienie aktywnego statusu pozwala na składanie dyspozycji i zleceń. Dostęp pasywny umożliwia użytkownikowi wyłącznie podgląd stanu rachunku inwestycyjnego czy obserwację notowań.

Samo korzystanie z serwisu mobilnego Pekao24 jest bezpłatne. Klient ponosi opłatę za połączenie z internetem wg taryfy swojego operatora. Opłaty za operacje pobierane są w takiej samej wysokości, jak za operacje realizowane w serwisie internetowym banku czy domu maklerskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dom maklerski Pekao na komórkę

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
d rtf5
popatrz też tutaj:

http://dom-maklerski.blogspot.com
odpowiedź