SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dom & Wnętrze” staje się dwumiesięcznikiem. Ewa Mierzejewska nową redaktor naczelną

Ewa Mierzejewska objęła stanowisko redaktor naczelnej magazynu „Dom & Wnętrze” (Agora), który od sierpnia zmienia cykl wydawniczy i staje się dwumiesięcznikiem.

Article

Ewa Mierzejewsja od 2007 do 2013 roku kierowała już redakcją magazynu „Dom & Wnętrze”, a w latach 2007-2010 była redaktor naczelną polskiej edycji magazynu „Martha Stewart Living”. Jest prowadzącą programów wnętrzarskich w Domo+ oraz ekspertem wnętrzarskim w „Dzień Dobry TVN”. W przeszłości współpracowała z Marquard Media, Wydawnictwem Bauer oraz Edipresse Polska. Ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim.

- Chciałabym, aby „Dom & Wnętrze” prezentował więcej inspirujących wnętrz, informacji i ludzi. W piśmie będziemy pokazywać wnętrza, o jakich marzą Polacy - różne pod względem stylu i charakteru, ale zawsze piękne, wysmakowane, na najwyższym poziomie estetycznym - mówi Ewa Mierzejewska.

Mierzejewska zastąpiła Małgorzatę Rogalę, która z końcem maja br. odeszła z Agory. Ostatnio pracami redakcji kierowała Danuta Kantor-Jankowska, która pozostanie sekretarzem redakcji.

Jednocześnie „Dom & Wnętrze” zmienia swój cykl wydawniczy i staje się dwumiesięcznikiem. Kolejnym wydaniem będzie numer wrześniowo-październikowy. Nowa naczelna przygotuje w całości listopadowo-grudniowe wydanie pisma.

Dwumiesięcznik będzie miał większą objętość - kolejne wydania będą liczyły 172 stron. Cena magazynu pozostanie bez zmian i wyniesie 12,99 zł.

Z danych ZKDP wynika, że w kwietniu br. sprzedaż ogółem magazynu „Dom & Wnętrze” wyniosła 5 677 egz.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Dom & Wnętrze” staje się dwumiesięcznikiem. Ewa Mierzejewska nową redaktor naczelną

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
M.O.
To wszystko znaczy ze jest mala sprzedaz tego pisma.
8 8
odpowiedź
User
stała czytelniczka
Ona już była i pismo było słabe i brzydkie. M. Rogala zamieniła DiW w piękny magazyn i w dodatku do czytania. Powrót do czego s gorszego... dobra zmiana!
11 9
odpowiedź
User
ja
dwumiesięcznik? to koniec pisma. Zniknie z rynku.
10 8
odpowiedź