SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominet Bank wprowadził karty przedpłacone

Dominet Bank wprowadził do swojej oferty sportowe karty przedpłacone: Mastercard 'Wisła Kraków Komercyjna' oraz 'Wisła Kraków Honorowa'.

Umożliwiają one dokonywanie transakcji bezgotówkowych oraz wypłat z bankomatu w ramach zgromadzonych na rachunku środków. Dzienny limit transakcji wynosi 5 tysięcy złotych.

„Zgodnie z naszą strategią sukcesywnie rozszerzamy portfolio produktów uwzględniając zróżnicowane potrzeby finansowe Klientów banku. Karty przedpłacone są pewnego rodzaju elektroniczną portmonetką. Wprowadziliśmy je do naszej oferty z myślą o aktywnych, młodych ludziach, którzy są sympatykami swoich klubów sportowych, jednak - ze względu na brak zdolności kredytowej - nie mogą otrzymać karty kredytowej. Mamy nadzieję, że nowa oferta Dominet Banku, którą będziemy stopniowo rozszerzać o produkty dla sympatyków kolejnych klubów sportowych, znajdzie uznanie wśród naszych obecnych i przyszłych Klientów” – mówi Sylwester Cacek, przewodniczący rady nadzorczej Dominet Banku.

Osoby korzystające z nowych kart Dominet Banku mają możliwość wypłaty środków pieniężnych z ponad 8 tysięcy bankomatów oraz dokonywania płatności w około 115 tysiącach sklepów w całej Polsce, ale również w punktach handlowo-usługowych i bankomatach akceptujących karty MasterCard na całym świecie. Od wszystkich transakcji bezgotówkowych, jak również od transakcji dokonywanych we własnych bankomatach i bankomatach Euronetu, Dominet Bank nie pobiera żadnych opłat. W przypadku pozostałych bankomatów opłata wynosi 5 złotych. Ponadto posiadacze kart przedpłaconych mają możliwość bieżącego kontrolowania swoich wydatków za pośrednictwem bankowości internetowej oraz Infolinii Banku i wybranych bankomatów. Warunkiem otrzymania karty jest założenie Rachunku Karty Przedpłaconej i dokonanie niezbędnej wpłaty na poczet opłaty za wydanie oraz korzystanie z karty w wysokości 150 złotych. Część dochodu z transakcji bezgotówkowych dokonywanych z ich użyciem jak również z tytułu opłaty za wydanie oraz korzystanie z karty, Dominet Bank przekazuje na rzecz Wisły Kraków zgodnie z zawartą na początku czerwca br. umową z klubem - podano w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominet Bank wprowadził karty przedpłacone

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl