SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominet Bank z Western Union

Dominet Bank S.A. podpisał z Bankiem BPH S.A. Money Transfer

Dominet Bank S.A. podpisał z Bankiem BPH S.A. - głównym partnerem firmy Western Union umowę na świadczenie usług międzynarodowych i krajowych przekazów pieniężnych w ramach sieci Western Union - Money Transfer. Mogą z niej korzystać osoby fizyczne odwiedzające placówki Dominet Banku na terenie całego kraju. Dominet Bank, jako jeden z nielicznych banków w Polsce umożliwia przy realizacji przekazu za granicę dokonanie za pośrednictwem Western Union wpłaty środków w PLN lub w USD. Odbiór środków może nastąpić przez wskazaną imiennie w przekazie osobę fizyczną legitymującą się ważnym dowodem tożsamości. W przypadkach losowych, gdy odbiorca przekazu nie posiada dowodu tożsamości możliwe jest przesłanie przekazu "na hasło", znane tylko stronom transakcji.

 "Dzięki współpracy Dominet Banku z Western Union i Bankiem BPH S.A. osoby odwiedzające nasze placówki będą mogły szybko - nawet w ciągu kilku minut - przekazać środki finansowe wybranej osobie na terenie Polski i poza jej granicami. Jest to szczególnie korzystne dla osób przebywających poza własnym miejscem zamieszkania, np. w sytuacji, gdy osoba z rodziny przebywa za granicą i pilnie potrzebuje odebrać konkretną sumę gotówki. Dodatkowo na formularzu przekazu można umieścić krótką wiadomość dla odbiorcy - wyjaśnia Tomasz Gryn wiceprezes zarządu Dominet Banku S.A.

Usługa Western Union jest najszybszą formą przekazu pieniędzy na świecie, z której mogą korzystać osoby fizyczne. Pozwala na bezpieczne przekazywanie pieniędzy do ponad 170.000 agencji Western Union zlokalizowanych w ponad 190 krajach na całym świecie.

 "Zdecydowaliśmy się współpracować z Dominet Bankiem ze względu na fakt, że Dominet Bank jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się bankiem, posiadającym rozległą sieć placówek w całej Polsce. Ponadto Dominet Bank posiada bardzo ciekawą ofertę produktową dla klientów indywidualnych. Uzupełnienie tej oferty o przekazy pieniężne Western Union będzie dla Dominet Banku dodatkowym atutem na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług finansowych. Wart podkreślenia jest również fakt, że Dominet Bank w sposób konsekwentny wdraża w swojej sieci innowacyjne rozwiązania technologiczne, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa dokonywanych operacji finansowych oraz ułatwiają sprawną obsługę klientów"- mówi Marek Rogalski z Biura Western Union Banku BPH S.A.
Obecnie usługa Western Union dostępna jest w 51 placówkach Dominet Banku na terenie Polski. Do końcu roku zostanie wprowadzona do oferty kolejnych ok. 50 placówek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominet Bank z Western Union

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl