SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dominik Czarnota odchodzi, Nasza Klasa bez prezesa

Dominik Czarnota zrezygnował z funkcji prezesa Naszej Klasy, spółki kontrolującej serwis NK.pl. Jego obowiązki przejmą członkowie i pełnomocnicy zarządu firmy odpowiedzialni za rozwój produktu i przychodów.

Dominik Czarnota

Dominik Czarnota

Dominik Czarnota był prezesem Naszej Klasy od kwietnia 2011 roku, a ogółem ze spółką był związany od września 2008 roku. Wcześniej był w niej pełnomocnikiem zarządu ds. e-commerce oraz odpowiadał za przychody.

Pod odejściu Czarnoty funkcja prezesa Naszej Klasy pozostanie nieobsadzona, a jego obowiązki zostaną podzielone między osobami odpowiedzialnymi za rozwój produktu i przychodów. I tak Marcin Chruszczyński będzie nadal dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu spółki, a Paweł Petkowicz i Marcin Dobrzyniecki jako pełnomocnicy zarządu ds. przychodów i business development tak jak dotychczas będą odpowiedzialni za przychody.

>>> NK.pl bez 3 mln użytkowników. „Model się wyczerpał”

Nasza Klasa nie podaje powodów odejścia Dominika Czarnoty ani jego najbliższych planów zawodowych. Spółka podkreśla za to, że jej struktura własnościowa pozostaje bez zmian.

Według danych z Megapanelu PBI/Gemius, w październiku br. NK.pl odwiedziło 8,9 mln realnych użytkowników, 2,1 mln mniej niż rok wcześniej (zobacz szczegółowe dane).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominik Czarnota odchodzi, Nasza Klasa bez prezesa

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
vidivic
Okręt NK tonie i to szybko...
9 8
odpowiedź
User
sentymentalny
co mi mówi, że kiedyś zatęsknimy za nk....
8 9
odpowiedź
User
internet
Każdy produkt się starzeje. A świat idzie do przodu.
9 8
odpowiedź
User
simon
Ten serwis działa tylko dlatego, że konsumują zarobioną wcześniej kasę i do momentu kiedy się nie skończy, to na siłę będą próbowali nas zainteresować swoimi "nowymi produktami" oraz skopiowanymi z FB pomysłami.

Kiedyś, dawno temu, w 2007/2008 roku pomysł chwycił, choć był kopią amerykańskiego portalu, który miał to samo zadanie, tyle, że w USA nie zdobył takiej popularności jak u nas. Gdyby $ nie przesłoniły oczu pomysłodawcom, to myślę, że NaszaKlasa byłaby w naszym kraju popularniejsza od FB. Teraz, to jest "stronka" dla dzieci, zapewne przez kilka lat jeszcze NK będzie działać, aż umrze śmiercią naturalną, no chyba, że ktoś wymyśli coś nowego... tylko co?
8 8
odpowiedź
User
alan
serwis miał łączyć znajomości z lat szkolnych, a nie 7 letnie dzieci
9 8
odpowiedź