SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominika Kozłowska communications directorem w agencji Ancymony

Dominika Kozłowska, dotychczasowa PR managerka w agencji Ancymony stanęła na czele jej działu komunikacji obejmując stanowisko communications directora.

Article

Objęte właśnie przez Dominikę Kozłowską stanowisko communications directora to nowa funkcja w agencji Ancymony, która do końca 2020 roku działała pod nazwą Schulz brand friendly.

Jej utworzenie wynika ze zmian w strukturze i organizacji pracy agencji - dział PR odgrywa obecnie większą rolę niż tylko tradycyjna komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna.

Jak podano w komunikacie "dział komunikacji odpowiada bowiem obecnie za tworzenie i realizację strategii komunikacji agencji Ancymony, ściśle współpracując ze wszystkimi działami zarówno przy projektach wizerunkowych, jak i wewnętrznych. Planowane są są inwestycje w rozwój projektów CSR-owych i komunikacji opartej na wartościach, uruchomienie i wzmocnienie nowych aktywności contentowych, takich jak sekcje autorskich trendbooków oraz contentu audio i wideo".

Dominika Kozłowska ostatnio była PR managerem agencji. Wróciła do niej po rocznej przerwie  w styczniu 2020 roku. Kozłowska rozstała się z agencją końcem 2018 roku w celu realizacji prywatnego projektu. Opowiadała za działania wewnętrzne, zewnętrzne agencji oraz realizację projektów komercyjnych dla klientów.

Ma wieloletnie doświadczenie w branży PR, które zdobywała zarówno w sektorze pozarządowym, jak i biznesowym. Obsługiwała wiele marek, m.in. Bosch, Zelmer, Siemens, Wawel czy Kraków Airport. Realizowała działania z zakresu PR produktowego, korporacyjnego, antykryzysowego. Odpowiadała także za personal branding, employer branding, realizowała szereg ogólnopolskich kampanii społecznych. Specjalizuje się w działaniach media relations, pełniła funkcję rzecznika prasowego oraz konferansjera.

Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Dołącz do dyskusji: Dominika Kozłowska communications directorem w agencji Ancymony

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl