SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Cywińska, Maria Wojcieszek, Michał Kielek i Dariusz Murłowski w zespole SW Research

Agencja Badań Rynku i Opinii SW Research zatrudniła czworo nowych specjalistów. Do zespołu dołączyli Dorota Cywińska, Maria Wojcieszek, Michał Kielek i Dariusz Murłowski.

Od lewej: Dariusz Murłowski, Dorota Cywińska, Michał Kielek, Maria WojcieszekArticle

Maria Wojcieszek, doktor nauk społecznych w dyscyplinie psychologia, zajmuje stanowisko badacza ilościowego w zespole Małgorzaty Bodzon. Podczas studiów doktoranckich kilkakrotnie prezentowała wyniki badań w sekcji Early Career na konferencjach European Society for Prevention Research. Działała również jako ekspert ds. psychometrii w jednym z projektów POWER prowadzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Dariusz Murłowski, psycholog społeczny, specjalizuje się w badaniach niedeklaratywnych, jakościowych oraz shopperowych. Jest także trenerem neurofeedback. Dołączył do zespołu SW w charakterze eksperta. Współpracuje również z eyetracking.pl i HumanGraph (gdzie dotychczas był dyrektorem badań).

Dorota Cywińska, historyk sztuki i magister SGH na kierunku MIESI, specjalizacja badania marketingowe i analiza rynku. Obecnie specjalistka nie tylko od badań ilościowych, ale również jakościowych. W zespole Adriana Wróblewskiego zajęła stanowisko research executive. W przeszłości pracowała w HumanGraph.

Michał Kielek, obecnie zajmuje stanowisko research executive w zespole Adama Jastrzębskiego. Poprzednio na tej samej pozycji pracował w HumanGraph. Posiada również doświadczenie jako freelancer na rynku badań.

- Pomimo pandemii, strategia rozwoju SW Research się nie zmieniła i ciągle szukamy najlepszych specjalistów z obszaru badań rynku i opinii. W ciągu roku powiększyliśmy nasz zespół o 20% do 30 osób i cały czas prowadzimy otwartą rekrutację. Jesteśmy zgranym zespołem z dobrym planem gry na lepsze i gorsze czasy - komentuje Przemysław Wesołowski, prezes SW Research.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dorota Cywińska, Maria Wojcieszek, Michał Kielek i Dariusz Murłowski w zespole SW Research

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Betty
Co to znaczy "doktor nauk społecznych w dyscyplinie psychologia"? To coś jak"student prawa, tego normalnego"? Nie rozumiem tego sformułowania.
odpowiedź