SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Drelich odpowiedzialna za HR w Suzuki Motor Poland, Martyna Kalinowska w dziale marketingu

Z początkiem czerwca Dorota Drelich objęła stanowisko dyrektora działu HR i administracji w Suzuki Motor Poland. Martyna Kalinowska awansowała zaś na stanowisko koordynatora ds. komunikacji w dziale marketingu.

Od lewej: Dorota Drelich i Martyna Kalinowska Article

Dorota Drelich pracuje w Suzuki Motor Poland od 2008 roku, w ostatnich latach jako Communication Manager, następnie PR Manager. Od września 2019 r. była zastępczynią dyrektora działu marketingu. Do głównych obowiązków należały: realizacja strategii marketingowej marki, planowanie i koordynacja realizacji działań komunikacyjnych dla samochodów, motocykli, silników zaburtowych, a także projektów sportowych dla marki Suzuki.

Na nowym stanowisku dyrektora działu HR i administracji Dorota Drelich odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi, IT, administrację i szkolenia w firmie.

Martyna Kalinowska od 2018 roku pełni w Suzuki obowiązki asystentki działu marketingu. Przez ostatni rok pełniła obowiązki specjalisty ds. projektów sportowych. Z początkiem czerwca awansowała na stanowisko koordynatora ds. komunikacji w dziale marketingu.

Dotychczasowy zakres obowiązków zostaje poszerzony o planowanie i koordynację realizacji działań komunikacyjnych dla wszystkich grup produktowych marki Suzuki: samochodów, motocykli i silników zaburtowych.

Dołącz do dyskusji: Dorota Drelich odpowiedzialna za HR w Suzuki Motor Poland, Martyna Kalinowska w dziale marketingu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl