SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Gomółka za Agatę Szybilską dyrektor zarządzającą The Digitals, agencja bliżej EM Labu

Z początkiem lutego br. Dorota Gomółka została dyrektor zarządzającą agencji interaktywnej The Digitals. Agata Szybilska, dotychczas pełniąca tę funkcję, odchodzi z agencji.

Dorota GomółkaArticle

Dorota Gomółka nową funkcję łączy z dotychczasowym stanowiskiem dyrektor zarządzającej agencji eventowej EM Lab. Jak mówi Jacek Olechowski, prezes Mediacap SA, nowe stanowisko Gomółki ma sprawić, że The Digitals i EM Lab mocno zbliżą się operacyjnie, dzięki czemu będą mogły oferować klientom w pełni zintegrowane usługi online i offline.

Zadaniem Doroty Gomółki jest wzmocnienie kompetencji The Digitals o ekspertyzę w event, experiential, promotional i shopper marketingu. Współpraca z The Digitals ma zapewnić też przewagę konkurencyjną EM Lab na rynku.

Przypomnijmy, że większościowe udziały The Digitals zostały przejęte przez Mediacap w grudniu 2013 roku, a Dorota Gomółka przeszła do EM Labu w sierpniu ub.r.

Ogółem Gomółka związana jest z branżą reklamową od 18 lat. Specjalizuje się w marketingu zintegrowanym, szczególnie w obszarze działań z zakresu aktywacji sprzedaży. Pełniła m.in. funkcję dyrektora zarządzającego w Ogilvy Action, business development directora w FireFly Creation oraz Event & Field marketing directora w agencji Polymus. Jest absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Dorotę Gomółkę wspierać będą Michał Kobierzewski jako group creative director oraz Luiza Jaworska-Nogal jako strategic director obu agencji. Nadzór właścicielski zapewnią Jacek Olechowski oraz Artur Karczykowski, prezes zarządu i wspólnik The Digitals.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej