SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Mazur na czele Havas Creative Group Poland

Dorota Mazur, dotychczasowy partner zarządzający w Havas Creative Group w Polsce z końcem kwietnia br. obejmie stanowisko CEO. Będzie odpowiada za wszystkie spółki Havas Poland - Havas Warsaw, Havas Engage i Havas PR.

Dorota MazurDorota Mazur

Dotychczas stanowisko CEO w Havas Creative Group Poland było nieobsadzone.

Mazur jest związana z Havas Poland od 2016. Do tej pory odpowiadała za rozwój agencji kreatywnej w grupie, a od sierpnia 2017 dodatkowo, po odejściu Katarzyny Kamińskiej, objęła zarządzanie spółką PR. Od teraz przejmuje stery i odpowiada za rozwój wszystkich spółek współtworzących Havas Creative Group w Polsce - Havas Warsaw, Havas PR, Havas Engage. Tą ostatnią nadal zarządza Antoine Kolendowski.

- Spółki Havas to zgrane zespoły świetnych specjalistów, dlatego z dużym entuzjazmem podchodzę do nowej roli, jaką jest dbanie o kompleksową ofertę dla naszych klientów. Naszym priorytetem jest to, by nasi klienci czerpali jak najwięcej z możliwości, jakie daje Havas jako Grupa - powiedziała Dorota Mazur.

Jednocześnie Mazur - razem z Małgorzatą Węgierek, CEO Havas Media Group - jest odpowiedzialna za projekt Havas Village. Koncept ten zakłada większą integrację na poziomie usług w obrębie obu grup Havas tj. Creative i Media. Jest on realizowany w innych krajach w strukturze sieci Havas.

Dorota Mazur wcześniej pracowała m.in. w agencjach D’Arcy / DMDB, DougFaberFamily. Przed dołączeniem do Havas pracowała w agencji G7 (Leo Burnett Group), gdzie od 2011 r. pełniła funkcję dyrektor zarządzającej.

Dołącz do dyskusji: Dorota Mazur na czele Havas Creative Group Poland

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Andrzej Buncol
Ale jak to zdjęcie do "wirtualnychmediów" potrzebne?
Jestem na imprezie z dziewczynami właśnie. Nic nie szkodzi? A to luz zaraz zrobimy selfika :)
odpowiedź
User
rotor
za chwile będzie prezesem dwoch agencji, bo havas PR to juz resztki resztek...
odpowiedź
User
Say
Panna nikt kroczy po trupach
odpowiedź