SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dorota Mazur: z G7 na dyrektora zarządzającą Havas Worldwide Warsaw

Dorota Mazur, w ostatnich latach dyrektor zarządzająca agencji G7 (należącej do Leo Burnett Group) z początkiem przyszłego roku obejmie funkcje partnera zarządzającego Havas Worldwide Group Poland i dyrektora zarządzającego agencji Havas Worldwide Warsaw.

Article

W Havas Worldwide Group Poland Dorota Mazur będzie pełnić funkcję partnera zarządzającego jednocześnie z pracującymi od wielu lat w firmie Katarzyną Kamińską i Antoine Kolendowskim. Będzie odpowiadać za zarządzanie agencją reklamową Havas Worldwide Warsaw, natomiast Kamińska skoncentruje się na dalszym rozwoju obszarów content marketingu, komunikacji korporacyjnej i PR, a Kolendowski - na działaniach z zakresu retail, shopper i activation.

- W ostatnich latach Havas Worldwide Group Poland przeszła głęboką restrukturyzację. Dziś potrzebujemy wzmocnić nasze kompetencje w obszarze reklamy, rozwijać organizację w modelu opartym na współpracy i obsługiwać klientów w najważniejszych kanałach komunikacji oraz w różnych dyscyplinach marketingowych. Dlatego powierzamy Dorocie prowadzenie agencji reklamowej i zmieniamy model zarządzania na partnerski, w którym Dorota Mazur, Katarzyna Kamińska i Antoine Kolendowski jako partnerzy będą wspólnie odpowiadać za rozwój Havas Worldwide Group na rynku polskim - wyjaśnia te zmiany Christian de La Villehuchet, chief executive officer Havas Worldwide Group w Europie.

Dorota Mazur od października 2006 roku do marca br. pracowała w agencji G7 (Leo Burnett Group). Początkowo pełniła funkcję dyrektora obsługi klienta, a od 2011 roku - dyrektor zarządzającej. Wcześniej była zatrudniona w agencjach  D’Arcy / DMDB oraz DougFaberFamily.

Pod odejściu Mazur z G7 działalnością operacyjną agencji zaczęła kierować Agnieszka Gryżewska, szefowa działu obsługi klienta, a funkcję dyrektora zarządzającego przejął Tomasz Hilt, dyrektor generalny Leo Burnett Group w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dorota Mazur: z G7 na dyrektora zarządzającą Havas Worldwide Warsaw

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Moho
Divida et impera - dziel i rządź. A im mniej do rządzenia tym więcej do żarcia się. Typowa zagrywka korporacji.
10 8
odpowiedź
User
mmmm
Fajne wieści, Dorota jest świetnym fachowcem
13 9
odpowiedź
User
kingkong
proponuje zmiane hasztagu z #gohavas na #walkhavas
15 9
odpowiedź
User
Stefan Ławski
Pani Dorota Mazur jest inteligentną kobietą o miłej powierzchowności. Co widać na zdjęciu jak na dłoni. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy..
10 8
odpowiedź
User
Cynik
Po doprowadzeniu G7 na szczyty, zrobieniu z niej jakże prężnej, nieustająco i dynamicznie rozwijającej się agencji, szanowanej przez konkurencję i klientów, utytułowanej w licznych konkursach, o budzących zazdrość wynikach finansowych – przyszedł czas na nowe wyzwania...
22 12
odpowiedź