SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Mazur: z G7 na dyrektora zarządzającą Havas Worldwide Warsaw

Dorota Mazur, w ostatnich latach dyrektor zarządzająca agencji G7 (należącej do Leo Burnett Group) z początkiem przyszłego roku obejmie funkcje partnera zarządzającego Havas Worldwide Group Poland i dyrektora zarządzającego agencji Havas Worldwide Warsaw.

Dorota Mazur, prezes Havas WarsawArticle

W Havas Worldwide Group Poland Dorota Mazur będzie pełnić funkcję partnera zarządzającego jednocześnie z pracującymi od wielu lat w firmie Katarzyną Kamińską i Antoine Kolendowskim. Będzie odpowiadać za zarządzanie agencją reklamową Havas Worldwide Warsaw, natomiast Kamińska skoncentruje się na dalszym rozwoju obszarów content marketingu, komunikacji korporacyjnej i PR, a Kolendowski - na działaniach z zakresu retail, shopper i activation.

- W ostatnich latach Havas Worldwide Group Poland przeszła głęboką restrukturyzację. Dziś potrzebujemy wzmocnić nasze kompetencje w obszarze reklamy, rozwijać organizację w modelu opartym na współpracy i obsługiwać klientów w najważniejszych kanałach komunikacji oraz w różnych dyscyplinach marketingowych. Dlatego powierzamy Dorocie prowadzenie agencji reklamowej i zmieniamy model zarządzania na partnerski, w którym Dorota Mazur, Katarzyna Kamińska i Antoine Kolendowski jako partnerzy będą wspólnie odpowiadać za rozwój Havas Worldwide Group na rynku polskim - wyjaśnia te zmiany Christian de La Villehuchet, chief executive officer Havas Worldwide Group w Europie.

Dorota Mazur od października 2006 roku do marca br. pracowała w agencji G7 (Leo Burnett Group). Początkowo pełniła funkcję dyrektora obsługi klienta, a od 2011 roku - dyrektor zarządzającej. Wcześniej była zatrudniona w agencjach  D’Arcy / DMDB oraz DougFaberFamily.

Pod odejściu Mazur z G7 działalnością operacyjną agencji zaczęła kierować Agnieszka Gryżewska, szefowa działu obsługi klienta, a funkcję dyrektora zarządzającego przejął Tomasz Hilt, dyrektor generalny Leo Burnett Group w Polsce.

Dołącz do dyskusji: Dorota Mazur: z G7 na dyrektora zarządzającą Havas Worldwide Warsaw

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Moho
Divida et impera - dziel i rządź. A im mniej do rządzenia tym więcej do żarcia się. Typowa zagrywka korporacji.
odpowiedź
User
mmmm
Fajne wieści, Dorota jest świetnym fachowcem
odpowiedź
User
kingkong
proponuje zmiane hasztagu z #gohavas na #walkhavas
odpowiedź