SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dr House” ulubionym serialem internautów

Prawie połowa polskich internautów deklaruje, że ogląda serial „Dr House” – wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Jednak ogółem polskie produkcje są popularniejsze od zagranicznych.

„Dr House” ulubionym serialem internautów

Oglądanie serialu „Dr House” deklaruje prawie co drugi polski internauta, podczas gdy „M jak miłość” ogląda co trzeci. W dziesiątce najpopularniejszych produkcji telewizyjnych wśród polskich użytkowników sieci znajdują się tylko trzy seriale zagraniczne – oprócz „Dr House’a” jeszcze „CSI (Kryminalne zagadki)” i „Gotowe na wszystko”.

Badanie popularności seriali telewizyjnych wśród polskich internautów zostało przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia od maja do lipca bieżącego roku. Ankiety internetowe CAWI objęły 3272 użytkowników sieci w naszym kraju pochodzących z gospodarstw domowych o minimalnym dochodzie 1000 zł netto na członka rodziny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Dr House” ulubionym serialem internautów

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
obserw@tor
'Brzyduli' nie ma na wizji o grudnia 2009. Znowu jakaś gówniana firma-krzak robi dymane pseudo badania, albo jak zwykle jakiś redaktorek z wirtualnychmediów.pl znalazł w skrzynce mailowej starego maila.
8 8
odpowiedź
User
lol
W11 - hahaha
8 8
odpowiedź
User
obzerver
do obserw@tor'a - przeczytaj kolego jeszcze raz uważnie od początku artykuł, a w szczególności zwróć proszę uwagę na to, kto był badany. nie potrzeba telewizora żeby oglądać obecnie większość z wymienionych tytułów
8 8
odpowiedź