SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Drugi sezon serialu „Teściowie” już za moment w ofercie Polsat Box Go

Drugi sezon „Teściów” to dalsze perypetie Nagórskich, Ledwoniów i ich dzieci. W serialu ponownie zobaczymy m.in. Jolantę Fraszyńską Joannę Kurowską, Julię Wieniawę, Cezarego Pazurę, Cezarego Kosińskiego i Ignacego Lissa.

„Teściowie”, Polsat Box Go „Teściowie”, Polsat Box Go

Tym razem do obsady dołączyli także Kinga Jasik, Katarzyna Żak i Andrzej Nejman oraz gościnnie Daniel Olbrychski. Nowy sezon „Teściów” to kolejna produkcja komediowa, która zasili bogatą w te treści bibliotekę pakietu Premium serwisu Polsat Box Go.

Cały nowy sezon serialu „Teściowie” liczy 20 odcinków. Pierwsze dwa, pojawią się w pakiecie Premium 29 maja, następnie po dwa – w kolejne środy.

„Teściowie” to lekka opowieść o różnicach międzypokoleniowych. W tej historii ścierają się dwie pary o różnych światopoglądach i wartościach – posiadacze dojrzewalni bananów, dorobkiewicze – Violetta (Joanna Kurowska) i Zenon (Cezary Pazura) Nagórscy oraz skromni, Dorota (Jolanta Fraszyńska) i Roman (Cezary Kosiński) Ledwoniowe. Do tego ciągłych kłopotów dostarczają im ich dzieci – Andżelika (Julia Wieniawa) i Lucjan (Ignacy Liss). Serial to pełna humoru historia, która w krzywym zwierciadle odbija współczesne obyczaje i różnice pokoleniowe.

Co dalej w serialu „Teściowie”?

Akcja pierwszego sezonu „Teściów” zbudowana jest wokół związku Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss), którzy nie widzą poza sobą świata. Pierwsze spotkanie ich rodziców - Ledwoniów i Nagórskich uruchamia lawinę zdarzeń.

Po wielu perypetiach - w drugim sezonie rodzinę Ledwoniów i Nagórskich czekają ogromne zmiany. Ich dzieci przeżywają nieudany ślub, a ponieważ życie nie znosi próżni, wkrótce i Lucek i Andżela zaczną układać nowe plany. Tymczasem za ich rodzicami nie tylko ciągną się stare kłopoty, ale przybywają nowe - biznesy wiszą na włosku, dochodzą nieporozumienia małżeńskie i rodzinne.

Twórcy serialu „Teściowie”

„Teściowie” to serial, który powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy firmy wykonawczej TFP. Reżyseria: Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz: Krzysztof Jaroszyński, zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka.

Cały pierwszy sezon serialu można obejrzeć w Polsat Box Go w pakietach Start i Premium.

Naszą recenzję pierwszego sezonu „Teściów” przeczytacie tutaj. Drugi sezon serialu komediowego „Teściowie” od 29 maja dostępny będzie w Polsat Box Go.

Dołącz do dyskusji: Drugi sezon serialu „Teściowie” już za moment w ofercie Polsat Box Go

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl