SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

DSL w ofercie GTS Energis

21 listopada GTS Energis wprowadza do swojej oferty usługę dostępu do Internetu z wykorzystaniem technologii xDSL.

Usługa o nazwie Internet Biznes DSL (IBD) skierowana jest do wszystkich odbiorców. Mogą z niej korzystać zarówno duże firmy, wykorzystujące łącza internetowe do komunikacji ze swoimi jednostkami terenowymi, jak i średnie i małe przedsiębiorstwa, w których wielu pracowników używa Internetu jako źródła informacji potrzebnej w codziennej pracy. Internet Biznes DSL jest również doskonałym rozwiązaniem dla niedużych dostawców usług i zasobów internetowych oraz sieci osiedlowych, a także dla klientów indywidualnych o zwiększonym zapotrzebowaniu na dostęp do Internetu.

W ramach nowej usługi GTS Energis oferuje asymetryczne łącze bez limitu transferu danych, nowoczesny modem oraz hosting na bazie infrastruktury współdzielonej. Klient otrzymuje również stałą podklasę adresów IP, nieograniczoną liczbę kont e-mail, www oraz aliasów do kont pocztowych. Miesięczny transfer do i z serwera wynosi 20 GB, zaś dostępna na wirtualnym serwerze przestrzeń to  400 MB.

Internet Biznes DSL jest dostępny w pięciu wariantach, z których klient może wybrać najbardziej odpowiadający swoim potrzebom - prosty terminal z jednym portem Ethernet lub wieloportowym switch'em z zakończeniem WLAN.

Obecnie usługa dostępna jest w 15 strefach numeracyjnych (Bielsko-Biała, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kraków, Nowy Sącz, Opole, Płock, Siedlce, Słupsk, Szczecin, Warszawa). Do końca roku IDB będzie dostępny na terenie całego kraju. Ceny usługi ustalone zostały na poziomie konkurencyjnym do podobnych rozwiązań dostępu do Internetu dla rynku biznesowego w Polsce.

Uruchomienie Internet Biznes DSL było możliwe dzięki ofercie ramowej przygotowanej przez UKE, na mocy której możliwe było podpisanie stosownej umowy o współpracy
z TP S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: DSL w ofercie GTS Energis

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl