SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Duże zmiany kadrowe w portalu Gazeta

Nowym szefem Projektu Internet w Agorze SA został Jan Jaworowski, dotychczasowy dyrektor działu sprzedaży i biznesu. Zastąpił Helenę Łuczywo, wiceprezes zarządu Agory, która nadal będzie nadzorować projekt z ramienia Zarządu.

- Janek Jaworowski ma ogromne doświadczenie w budowie i rozwoju samodzielnych przedsięwzięć - powiedziała Helena Łuczywo. - Stworzył praktycznie od podstaw Radio Pogoda, które pod jego kierownictwem pokonało konkurencję na warszawskim rynku radiowym. W Internecie zbudował doskonały dział sprzedaży i biznesu. W zeszłym roku podwoił wpływy portalu Gazeta.pl.

- Janek Jaworowski pracuje w Agorze od 1991 roku - dodała Helena Łuczywo.

Zastępcami Jaworowskiego zostali: szefowa technologii portalu Gazeta.pl Hanna Kasprzyk oraz szef redakcji Paweł Wujec.

Jan Jaworowski ma 39 lat. Jest absolwentem Wydziału Mechaniczno-Technologicznego i Automatyki Politechniki Warszawskiej. Bezpośrednio po studiach przez dwa lata był koordynatorem ruchu lotniczego w PLL LOT. W Agorze na początku pracował w dziale reklamy Gazety Wyborczej. Od 1996 roku był szefem sprzedaży w projekcie radiowym Agory, a od 1998 roku dyrektorem, generalnym Radia Pogoda. W kwietniu 2000 roku przeszedł do projektu internetowego, w którym założył i zbudował dział sprzedaży i biznesu. Jan Jaworowski jest żonaty, ma trzynastoletnią córkę Jagnę.

Nowym dyrektorem działu sprzedaży w projekcie Internet Agory SA została Agnieszka Kukuła. Zastąpiła na tym stanowisku Jana Jaworowskiego, który został mianowany szefem projektu Internet.

- Agnieszka pracuje w portalu Gazeta.pl niemal od samego początku. Dała się poznać jako wybitny fachowiec, o nieprzeciętnych zdolnościach negocjacyjnych i handlowych. Jest świetnym organizatorem - powiedział Jan Jaworowski.

Agnieszka Kukuła pracuje w Agorze SA od czerwca 2000 r. Pełniła kolejno funkcje: product managera, kierownika sekcji product managerów, a od stycznia 2002 r. zastępcy dyrektora działu sprzedaży i biznesu. Wcześniej pracowała w spółkach Globi i Casino, gdzie zajmowała się pozyskiwaniem terenów pod super i hipermarkety.

Agnieszka Kukuła ma 28 lat. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jej pasje to nurkowanie i żeglarstwo. Na co dzień, wolne chwile spędza najczęściej na spacerach z psem (prawie sznaucerem).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Duże zmiany kadrowe w portalu Gazeta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl