SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Duże zmiany w zarządzie PTC

Rada Nadzorcza Polskiej Telefonii Cyfrowej dokonała kluczowych zmian w składzie Zarządu spółki.

Na wtorkowym posiedzeniu Rada Nadzorcza PTC odwołała Wilhelma Stückemanna z funkcji członka Zarządu PTC i stanowiska Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci oraz przyjęła rezygnację Josefa Rannera z funkcji członka Zarządu i stanowiska Dyrektora ds. Finansowych, złożoną z powodów osobistych.

 „Chciałbym podziękować Wilhelmowi Stückemannowi, który był związany z PTC od samego początku jej istnienia, od 1996 roku, za pracę i wkład w rozwój firmy, a zwłaszcza infrastruktury sieciowej. Dziękuję również Josefowi Rannerowi, który w tak krótkim czasie usprawnił mechanizmy sprawozdawczości finansowej PTC. Zdaję sobie sprawę, ile wysiłku i osobistego zaangażowania wymagało to zadanie.” – powiedział po posiedzeniu Rady Nadzorczej Klaus Hartmann, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny PTC.

Równocześnie Rada Nadzorcza PTC powołała dwóch nowych członków Zarządu: Brunona Jacobfeuerborna – na stanowisko Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci oraz Jensa Beckera – na stanowisko Dyrektora ds. Finansowych.

Bruno Jacobfeuerborn ma 46 lat i jest od dłuższego czasu związany z Deutsche Telekom i T-Mobile. Nie jest też osobą zupełnie nową w PTC: w latach 1994-96 był zaangażowany w jej tworzenie, m.in., był odpowiedzialny za uzyskanie koncesji GSM dla sieci Era.  Od 2002r pełnił funkcję Członka Zarządu i Dyrektora ds. Technologii w T-Mobile Netherlands w Hadze. Od 2003r był odpowiedzialny w T-Mobile za kompleksowe zarządzanie usługami na terenie Europy.

Jens Becker ma 40 lat i w Deutsche Telekom pracuje od 1996r. Przed przejściem do PTC był członkiem Zarządu Deutsche Telekom AG T-Online International odpowiedzialnym za finanse i kontroling. Jego wszechstronne doświadczenie w branży telekomunikacyjnej obejmuje, m.in., relacje inwestorskie, kontroling i wprowadzanie biznesu na rynek międzynarodowy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Duże zmiany w zarządzie PTC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl