SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dwa nowe tytuły na rynku

Grupa Wydawnicza Trader.com (Polska) wprowadza nowe tytuły.

6 października na rynku pojawi się Moto Giełda Mazowiecka. Jest to motoryzacyjny tygodnik ogłoszeniowy Mazowsza, który będzie się ukazywał w każdy czwartek w początkowym nakładzie 15 tys. egzemplarzy w cenie 1,99 zł.

– Naszym podstawowym celem jest dostarczenie gazety, która w czytelny sposób przy niskiej cenie stanie się źródłem informacji dla wszystkich potencjalnych klientów, czy to kupujących czy sprzedających – powiedział Grzegorz Lepak, redaktor naczelny tytułów wydawnictwa Trader.com (Polska).

Przeważająca część ogłoszeń będzie dotyczyła oczywiście samochodów i maszyn specjalistycznych, ale znajdą się w niej także działy, które mają pozwolić na skojarzenie kontrahentów również z innych branż np. Materiały i surowce, Nieruchomości, Elektronika, Sport i turystyka itp.

Poza ogłoszeniami drobnymi znajdzie się w tygodniku Moto Giełda Mazowiecka także specjalne miejsce dla komisów samochodowych, które będą mogły tutaj zaprezentować swoją pełną ofertę.

Przez pierwsze dwa tygodnie w Moto Giełdzie Mazowieckiej będą publikowane kupony na bezpłatne ogłoszenia. W początkowym okresie ogłoszenia będą również bezpłatnie przyjmowane telefonicznie (maksymalnie 3 ogłoszenia przy jednym połączeniu).

– Mamy nadzieję, że nowy tytuł stanie się jedną z najlepiej sprzedających się pozycji tego typu. Podstawowym argumentem, który za tym przemawia jest konkurencyjna cena: 1,99 zł, a także nasze wieloletnie doświadczenie w tego typu wydawnictwach. – twierdzi Grzegorz Lepak.

Natomiast 10 października zadebiutuje dwutygodnik ogłoszeniowy Nieruchomości – Wrocław i okolice. Będzie się ukazywał w nakładzie 15 tys. egzemplarzy w cenie 2,5 zł.

Gazeta będzie wzorowana na dwutygodniku Nieruchomości – Warszawa i okolice, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na rynku warszawskim. Poza ofertą firm budowlanych, deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych znaczną część zajmą oferty z rynku wtórnego, w tym oczywiście ogłoszenia prywatne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dwa nowe tytuły na rynku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl