SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Działania b2b firmy Puratos Polska

Agencja marketing services Peppermint przygotowała program b2b dla klientów firmy Puratos Polska

Agencja marketing services Peppermint przygotowała program b2b dla klientów firmy Puratos Polska - producenta polepszaczy do pieczywa i dodatków cukierniczych. Celem programu jest wzrost sprzedaży produktów promocyjnych oraz pozyskanie nowych odbiorców.

Program skierowany jest do piekarń i cukierń w całej Polsce. Już od początku października przedstawiciele handlowi pozyskują nowych odbiorców, prezentując mechanizm promocyjny i katalog nagród. W czasie trwania programu do opakowań wybranej grupy produktów dołączane są kupony promocyjne wraz z naklejkami punktowymi. Zadaniem uczestnika programu jest zbieranie naklejek, które następnie można wymienić na nagrody. Nowością jest możliwość wyboru, jako jednej z nagród, szkolenia w renomowanej szkole dla cukierników PROFESIONAL W. Kandulskiego. Szczegółowe informacje o zasadach programu przekazywane są za pomocą materiałów POS: katalog nagród ze zdjęciami, opisem promocyjnych produktów oraz ich wartością punktową, kupony i naklejki promocyjne, materiały dla przedstawicieli handlowych, formularze zgłoszeniowe. Dodatkowo w prasie branżowej pojawiła się reklama zapraszająca do uczestnictwa w promocji i informująca o jubileuszu firmy. Zadaniem programu jest pozyskanie nowych odbiorców, wzrost sprzedaży wybranych produktów, promocja nowego produktu HYDRA oraz uczczenie 50 rocznicy wprowadzenia na rynek pierwszego polepszacza do pieczywa, a także podkreślanie innowacyjności firmy Puratos. Program rozpoczął się 1 grudnia i potrwa do końca lutego 2004.

Agencja Peppermint przygotowała projekt programu, zajęła się produkcją materiałów POS oraz odpowiada za realizację działań.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Działania b2b firmy Puratos Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl