SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Działkowiec” liderem sprzedaży w I półroczu 2017, „Magnolia” straciła najwięcej

W pierwszym półroczu br. na pozycji lidera średniej sprzedaży ogółem wśród miesięczników o ogrodnictwie znalazł się „Działkowiec”. Wszystkie magazyny w zestawieniu zanotowały spadki, a najwięcej straciła „Magnolia”.

Article

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, średnia sprzedaż ogółem „Działkowca” (Działkowiec) w pierwszym półroczu 2017 roku wyniosła 98 219 egz. W porównaniu do pierwszego półrocza 2016 roku zmniejszyła się o 3,95 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugi był miesięcznik „Mam Ogród” (Phoenix Press). Jego średni wynik uplasował się na poziomie 72 501 egz., po spadku o 15,36 proc.

Ostatnią pozycję podium zajął „Przepis na Ogród” (Grupa Burda). Jego średni wynik sprzedażowy zmniejszył się o 6,41 proc. do 68 215 egz.

Szósta była „Magnolia” (Agora) ze średnią sprzedażą ogółem w pierwszym półroczu br. na poziomie 23 582 egz. Tytuł ten zanotował największy spadek w zestawieniu, wynoszący 19,26 proc.

W czerwcu 2017 roku sprzedaż ogółem lidera, czyli miesięcznika „Działkowiec”, wyniosła 95 731 egz., po spadku względem czerwca 2016 roku o 3,21 proc.

Podium uzupełniają: „Przepis na Ogród” (65 006 egz.; w dół o 17,09 proc.) i „Mam Ogród” (61 989 egz.; - 14,69 proc.).

Również i w tym ujęciu największy spadek, wynoszący 17,68 proc. do 21 996 egz., zanotowała „Magnolia”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Działkowiec” liderem sprzedaży w I półroczu 2017, „Magnolia” straciła najwięcej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl