SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN zmienia porę emisji „Dzień dobry TVN”

Od 2 marca „Dzień dobry TVN” będzie zaczynał się o godz.8:00, a kończył o 11:30, czyli pół godziny później niż obecnie - wynika z wiosennej ramówki TVN.

fot. AKPA Article

„Dzień dobry TVN” o pół godziny wcześniej, z 8:00 na 7:30, został przesunięty pod koniec sierpnia ub.r., z początkiem jesiennej ramówki. Jednocześnie nie zmieniono godz. zakończenia programu, tym samym wydłużając go o pół godziny.

Od 2 marca zarówno godz. rozpoczęcia, jak i zakończenia „Dzień dobry TVN” zostanie przesunięta o 30 minut - program będzie zaczynał się o 8:00, a kończył o 11:30.

- To decyzja programowa wynikająca z naszych założeń ramówkowych na ten sezon - przekazała Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa PR TVN.

Pod koniec sierpnia ub.r. na wydłużenie „Dzień dobry TVN” szybko zareagowała Telewizja Polska, wydłużając „Pytanie na śniadanie" o 40 minut, poprzez przesunięcie jego startu z 7:55 na 7:15. - Nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - powiedział nam wtedy Jacek Kurski, prezes publicznego nadawcy.

Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. średnia oglądalność „Dzień dobry TVN” wynosiła 377 149 widzów, co dawało 8,15 proc. udziału w oglądalności pasma. Program zdecydowanie przegrywał z „Pytaniem na śniadanie”, które miało 485 408 widzów i 9,57 proc. udziału.

Przeciętna widownia minutowa TVN w styczniu br. wynosiła 514 713 widzów, co przełożyło się na 7,44 proc. udziału w rynku (15,17 proc. mniej niż rok wcześniej) i czwartą pozycję wśród stacji. 16-49 TVN z 238 134 widzów średniej oglądalności minutowej i 9,7 proc. udziału (po spadku o 13,78 proc.) był drugi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN zmienia porę emisji „Dzień dobry TVN”

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Team
A co mnie to, tvn mam wykasowany już od dobrych 4 lat : )
54 49
odpowiedź
User
marketer
Kinga Rusin po konsultacjach z prawdziwymi gwiazdami, nie ma zamiaru wstawać tak wcześnie jak do tej pory!
107 9
odpowiedź
User
ddb
Wszystko przez zarwane noce na imprezie u Jaya Z w kapciach u boku Beyonce ehhh 🙂😂
77 6
odpowiedź
User
rokita
Pns wygrywa i nie pomogło wczesne wstawanie
68 7
odpowiedź
User
Romok
Brawo TVN zawsze najlepszy program TVN
18 73
odpowiedź