SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN zmienia porę emisji „Dzień dobry TVN”

Od 2 marca „Dzień dobry TVN” będzie zaczynał się o godz.8:00, a kończył o 11:30, czyli pół godziny później niż obecnie - wynika z wiosennej ramówki TVN.

fot. AKPAArticle

„Dzień dobry TVN” o pół godziny wcześniej, z 8:00 na 7:30, został przesunięty pod koniec sierpnia ub.r., z początkiem jesiennej ramówki. Jednocześnie nie zmieniono godz. zakończenia programu, tym samym wydłużając go o pół godziny.

Od 2 marca zarówno godz. rozpoczęcia, jak i zakończenia „Dzień dobry TVN” zostanie przesunięta o 30 minut - program będzie zaczynał się o 8:00, a kończył o 11:30.

- To decyzja programowa wynikająca z naszych założeń ramówkowych na ten sezon - przekazała Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa PR TVN.

Pod koniec sierpnia ub.r. na wydłużenie „Dzień dobry TVN” szybko zareagowała Telewizja Polska, wydłużając „Pytanie na śniadanie" o 40 minut, poprzez przesunięcie jego startu z 7:55 na 7:15. - Nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - powiedział nam wtedy Jacek Kurski, prezes publicznego nadawcy.

Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. średnia oglądalność „Dzień dobry TVN” wynosiła 377 149 widzów, co dawało 8,15 proc. udziału w oglądalności pasma. Program zdecydowanie przegrywał z „Pytaniem na śniadanie”, które miało 485 408 widzów i 9,57 proc. udziału.

Przeciętna widownia minutowa TVN w styczniu br. wynosiła 514 713 widzów, co przełożyło się na 7,44 proc. udziału w rynku (15,17 proc. mniej niż rok wcześniej) i czwartą pozycję wśród stacji. 16-49 TVN z 238 134 widzów średniej oglądalności minutowej i 9,7 proc. udziału (po spadku o 13,78 proc.) był drugi.

Dołącz do dyskusji: TVN zmienia porę emisji „Dzień dobry TVN”

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Team
A co mnie to, tvn mam wykasowany już od dobrych 4 lat : )
odpowiedź
User
marketer
Kinga Rusin po konsultacjach z prawdziwymi gwiazdami, nie ma zamiaru wstawać tak wcześnie jak do tej pory!
odpowiedź
User
ddb
Wszystko przez zarwane noce na imprezie u Jaya Z w kapciach u boku Beyonce ehhh 🙂😂
odpowiedź