SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dziennik Gazeta Prawna” dziękuje na łamach odchodzącej naczelnej. „Sprawili mi nieprawdopodobną niespodziankę”

We wtorkowym numerze „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor Biznes) redakcja dziennika zamieściła podziękowania dla Jadwigi Sztabińskiej, która odeszła ze stanowiska redaktor naczelnej gazety. - Dzisiejszy dzień jest jednocześnie końcem i początkiem. Na pewno spotkamy się jeszcze nie jeden raz - napisała Sztabińska na Facebooku.

Article

Podziękowania pochodzące od redakcji „DGP” zajęły pół kolumny i zostały opublikowane na trzeciej stronie dziennika we wtorkowym numerze - w ostatnim dniu pełnienia przez Jadwigę Sztabińską funkcji redaktor naczelnej.

W podziękowaniach za współpracę zespół podkreślił profesjonalizm i kreatywność Sztabińskiej, a także jej upór we wprowadzaniu nowych rozwiązań będących motorem rozwoju „DGP”.

Odchodząca naczelna dziennika odpowiedziała na tę inicjatywę we wpisie na Facebooku.

- Dziś redakcja i zarząd sprawili mi taką nieprawdopodobną niespodziankę. Podziękowanie na łamach DGP. Jestem ogromnie wzruszona - przyznała Sztabińska. - Nie uda mi się ubrać w słowa tego, co czuję, więc powiem jedynie: bardzo dziękuję za te ostatnie 5 lat. Był to wielki zaszczyt pracować z Wami i dla Was. Dzisiejszy dzień jest jednocześnie końcem i początkiem. Na pewno spotkamy się jeszcze nie jeden raz.

Decyzja Sztabińskiej o opuszczeniu stanowiska naczelnej zapadła w kwietniu br. Jej motywem jest planowany wyjazd dziennikarki za granicę.

Jadwiga Sztabińska kierowała redakcją „DGP” od października 2011 r. W Grupie Infor pracowała już w latach 1995-2005 jako redaktor naczelna tygodnika „Prawo Przedsiębiorcy” oraz zastępca redaktora naczelnego „Gazety Prawnej”. W latach 2009-2011 pełniła funkcję redaktora odpowiedzialnego za tematykę prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w „Dobrej Firmie”, dodatku do „Rzeczpospolitej”.

Obowiązki Sztabińskiej przejął Krzysztof Jedlak, który  w „DGP” pracuje od 2012 r. Jedlak najpierw był szefem działu Gazeta Prawna, a od listopada ub.r. jako pierwszy zastępca redaktor naczelnej odpowiadał za całe wydanie papierowe gazety, za działy produkcyjne oraz budżet redakcji.

Z danych ZKDP wynika, że w lutym br. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 44 622 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Dziennik Gazeta Prawna” dziękuje na łamach odchodzącej naczelnej. „Sprawili mi nieprawdopodobną niespodziankę”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pytek
motorem rozwoju „DGP”? O ile spadła sprzedaż?
odpowiedź
User
ex
Niezła stajnia Augiasza do wyczyszczenia. KJ - powodzenia i odwagi
odpowiedź
User
Tomek
Wcześniej np. Woś, oby DGP utrzymała poziom, nie poszła w linię przychylną partii rządowej. Co się da skorygować, ale dobre podstawy utrzymać.
odpowiedź