SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dziennik Gazeta Prawna” z nowym dodatkiem „Forsal.pl”

W poniedziałek 25 kwietnia br. z „Dziennikiem Gazetą Prawną” (Infor Biznes) będzie dostępny ośmiokolumnowy i cotygodniowy dodatek „Forsal.pl”. Stanowi on integralną część białego grzbietu gazety.

Article

Nazwa tygodnika nawiązuje do portalu Forsal.pl z portfolio Infor Biznes, ale treści publikowane na łamach papierowego dodatku będą unikalne i jemu dedykowane. W ośmiu kolumnach „Forsal.pl” pojawią się m.in. raporty, analizy i opinie, podejmujące tematykę finansową, inwestycyjną i kapitałową.

Redaktorem prowadzącym dodatek „Forsal.pl” jest Łukasz Wilkowicz, a treści tworzy redakcja papierowego wydania „Dziennika Gazety Prawnej” we współpracy z redakcją Forsal.pl. Wszystkie artykuły zostaną później przeniesione do serwisu online i trafią do działu poświęconemu inwestowaniu, oszczędzaniu i kapitałowi.

- W najbliższy poniedziałek podsumujemy wydarzenia na rynkach finansowych w poprzednim tygodniu i opowiemy, co będzie ważne w kolejnym. Oprócz tego co tydzień opublikujemy analizę jednej ważnej kwestii, dotyczącej rynków finansowych, np. giełdy, znaczeniu decyzji banków centralnych czy wpływie na kursy walut. Ważna jest dla nasz także edukacja związana z rynkami finansowymi - opisuje portalowi Wirtualnemedia.pl Łukasz Wilkowicz.

Redaktor naczelna „DGP” Jadwiga Sztabińska tłumaczy, że rynki finansowe stanowią trudne zagadnienie i dlatego redakcja zamierza mocniej przybliżać je czytelnikom, m.in. poprzez pokazywanie nowych instrumentów na poszczególnych segmentach.

- Chcemy namawiać Polaków do tego, żeby zaczęli oszczędzać, a jeśli mają oszczędności - żeby je inwestowali. Chcemy też namawiać spółki i przedsiębiorców do pozyskiwania kapitału w łatwy sposób i podpowiadać im, jak to robić - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Jadwiga Sztabińska, redaktor naczelna „Dziennika Gazety Prawnej”.

Z danych ZKDP wynika, że w lutym br. sprzedaż ogółem „DGP” wyniosła 44 622 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Dziennik Gazeta Prawna” z nowym dodatkiem „Forsal.pl”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl