SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennik.pl w zmienionej odsłonie i z odświeżonym logo

W portalu Dziennik.pl zmodyfikowano stronę główną i odświeżono logo. Zmiany w serwisie przygotował zarządzający nim Infor Biznes we współpracy z agencją Zjednoczenie.com.

Dziennik.pl w zmienionej odsłonie i z odświeżonym logo

Nowa strona główna Dziennik.pl ma jedną kolumnę więcej niż dotychczas, a zawarte na niej treści zostały przeprojektowane funkcjonalnie i graficznie. Wyraźnie rozbudowano też dział „Wydarzenia”, ulepszono wyszukiwarkę oraz zwiększono szerokość całego serwisu. Natomiast część technologiczną strony zintegrowano z rozwiązaniami stosowanymi w Grupie Infor PL.

Nowy layout ma nadać portalowi swoistej lekkości i nowoczesności. – Niekwestionowaną zaletą zastosowanych rozwiązań jest mnogość informacji, które w przejrzysty sposób docierają do użytkowników – podkreśla Aleksander Krzempek, dyrektor pionu internet w spółce Infor Biznes, która zarządza serwisem. Jednocześnie zmodyfikowane zostało logo witryny, które ma obecnie bardziej subtelne kształty.

Nową odsłonę Dziennik.pl przez kilka miesięcy przygotowywał wewnętrzny zespół projektowy Infor Biznes we współpracy z agencją Zjednoczenie.com. Wcześniej przeprowadzono badania wśród użytkowników portalu, którzy wskazywali funkcjonalności i treści, których najbardziej w nim oczekują. Poprzednie duże zmiany wprowadzono w serwisie w 2008 roku.

Odświeżony Dziennik.pl będą wspierać działania promocyjne, które obejmą głównie inne serwisy z Grupy Infor PL i wybrane witryny Axel Springer, a także serwisy społecznościowe. Jednocześnie wybranym grupom klientów przedstawiono specjalną ofertę reklamową. Niektóre pakiety zakładają w niej reklamy zarówno na Dziennik.pl, jak i w drukowanym wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dziennik.pl w zmienionej odsłonie i z odświeżonym logo

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ig
Korzystna zmiana, ale czekam na więcej.
8 8
odpowiedź
User
onet
totalna porazka - kto odpowiada za taki gniot????!
!!!!!!
8 8
odpowiedź