SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennikarz CNN poprowadzi program ze studia TVN24 BiS

Przebywający w Polsce dziennikarz CNN International Richard Quest czwartkowy odcinek swojego programu „Quest Means Business” poprowadzi z warszawskiego studia TVN24 BiS - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wcześniej będzie gospodarzem rozmowy z Katarzyną Kieli na konferencji Executive Summit.

Article

Realizowany w naszym kraju odcinek „Quest Means Business” będzie poświęcony w głównej mierze Polsce i naszemu regionowi -  Jesteśmy tutaj, żeby mówić o Polsce  - powiedział Richard Quest w specjalnym, środowym wywiadzie dla TVN24.

Program będzie realizowany w czwartek wieczorem w studiu TVN24BIS, które zostanie specjalnie przystosowane do tego wydania. Stacja zapewni całe zaplecze techniczne. „Quest Means Business”  nadawany jest w internecie.

W czwartek w ciągu dnia Richard Quest poprowadzi rozmowę z Katarzyną Kieli, president & managing director Warner Bros. Discovery Poland, która odbędzie się podczas konferencji Executive Summit. Kieli przedstawi wizję nowoczesnego przywództwa oraz roli mediów w obliczu bezprecedensowych wyzwań.

Richard Quest jest wieloletnim dziennikarzem stacji CNN International, na co dzień prowadzi program internetowy "Quest Means Busines". Jest także gospodarzem programów „Business Traveller”. „The Express” i „Quest's World of Wonder”. Quest jest też redaktorem w serwisie CNN Business.

TVN24 i CNN mocniej współpracują

Wizyta Questa w Warszawie to przykład zacieśnienia współpracy TVN24 z CNN będącego skutkiem wejścia obu stacji w skład jednej grupy medialnej po tym jak w kwietniu sfinalizowano fuzję Discovery i Warner Media i powstała grupa Warner Bros. Discovery. Było to widać już podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Karpaczu, gdzie TVN24, TVN24 BiS i CNN miały wspólne studio.

W styczniu program „Morning Joe”, nadawany w MSNBC, ze studia TVN poprowadziła dziennikarka polityczna Mika Brzeziński. Użyczenie studia miał w tamtym przypadku charakter „czysto techniczny”.

Z danych Nielsena wynika, że w sierpniu br. udział TVN24 w rynku wyniósł 5.86 proc., a TVN24 BiS - 0,62 proc.

Dołącz do dyskusji: Dziennikarz CNN poprowadzi program ze studia TVN24 BiS

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
seba
co to znaczy oficjalnie przystosowane?
wiadomości były nadawane z panoramy i teraz odwrotnie, teleexpress ze sport i pewnie 90% oglądających nawet tego nie zauważyła.
Puszcza się w plecach inne tło, przełącza się kolor LEDów i gotowe.
7 1
odpowiedź
User
Maro
Zalew amerykańskiego gowna, ale tez kolesiostwa nowej paniusi od programów. Zło.
5 1
odpowiedź
User
Twoje imię
Typowa polska murzyńskość
4 2
odpowiedź