SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennikarz TVP Marcin Włodarski odnaleziony. „Miał problemy z pracą”

Marcin Włodarski, dziennikarz TVP Warszawa, został odnaleziony rano na warszawskim Mokotowie.

Article

Jak donosi „Rzeczpospolita”, przechodnie dostrzegli przy ul. Marynarskiej leżącego na ziemi mężczyznę. Dziennikarz wzywał pomocy, więc piesi wezwali pogotowie.

Włodarskiego przewieziono do warszawskiego szpitala przy ul. Wołoskiej. Jak donosi „Rzeczpospolita”, mężczyzna nie posiadał obrażeń, ale był nietrzeźwy. - Pan Włodarski ma zapewnioną opiekę. Jesteśmy w kontakcie z jego rodziną - powiedziała serwisowi TVP.info podinsp. Magdalena Bieniak, oficer prasowy mokotowskiej policji

Marcin Włodarski zaginął 9 dni temu. Wyszedł z domu rano do pracy i nie powrócił do domu. Zaginięcie zgłosiła na policję żona dziennikarza. W środę poinformowały o tym kanały Telewizji Polskiej oraz wiele innych mediów.

- Miał kłopoty osobiste, do tego praca, której oddał niemal całego siebie dała mu potężnego kopa. Przeżywał trudne chwile - powiedział „Rzeczpospolitej” anonimowo pracownik TVP.

Z naszych ustaleń wynika, że Marcin Włodarski od lipca nie był już etatowym pracownikiem Telewizji Polskiej, a jego stanowisko zostało przeniesione do LeasingTeam. Z końcem sierpnia założył działalność gospodarczą (co wiązało się z otrzymaniem kilkudziesięciu tys. zł odprawy) i nadal wykonywał prace zlecane przez TVP Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dziennikarz TVP Marcin Włodarski odnaleziony. „Miał problemy z pracą”

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
stefek
A wam wolno pokazywać nieszczęście ludzkie, to i czytelnik może sobie poczytać. zacznijcie od siebie dziennikarzyny.
38 11
odpowiedź
User
ksh
Tak. Śmieciówki w mediach, mobing, gotowość 24/7 to norma. Godziny pracy 15 i więcej dziennie... będzie więcej samobójstw jeszcze
42 12
odpowiedź
User
Adrian
Szkoda faceta. Dokładnie wiem jak to jest zmagać się z takimi problemami. Kiedy się zatrudniał w TVP, wymagano od niego rzetelności dziennikarskiej, a ostatnio od pracowników TVP wymaga się także by byli przedsiębiorcami i zakładali własną działalność gospodarczą. Jak to jest możliwe w "publicznych" mediach? Co do treści artykułu, mogliście mu oszczędzić szczegółów. Głowa do góry Panie Marcinie, dzięki Bogu Pan żyje. P.S. Mam taką prośbę do szefostwa P. Marcina - trzy razy się zastanówcie zanim podejmiecie w jego sprawie jakąś niemądrą decyzję.
53 13
odpowiedź
User
rozsądnicki
dziewczyny, uspokójcie się...
13 10
odpowiedź
User
jakj
Gościu weź się ze mną spotkaj to ciebie znajdą leżącego na ulicy i wzywającego pomocy.
12 23
odpowiedź