SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dzienniki Polskapresse z „Vademecum Pacjenta”

Od piątku, 21 października dzienniki wydawane przez Polskapresse będą dostępne w sprzedaży wraz z jednym z zeszytów „Vademecum Pacjenta”.

Dzienniki Polskapresse z „Vademecum Pacjenta”

„Vademecum Pacjenta” to m.in. opisy objawów najczęstszych chorób, listy obowiązkowych i zalecanych szczepień dla dzieci i dorosłych, spis darmowych świadczeń lekarskich oraz tańsze zamienniki popularnych leków. W cyklu znajdą się też informacje na temat tego, gdzie ubiegać się o skierowanie do sanatorium, dodatki pielęgnacyjne i refundacje czy domagać się praw pacjenta. Wśród porad znajdą się także te dotyczące zdrowego odżywiania oraz tabele kaloryczne.

Zeszyty ukazywać się będą codziennie od piątku 21 października w „Polskiej Metropolii Warszawskiej” i soboty 22 października w pozostałych tytułach: „Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Łódzki”, „Dziennik Zachodni”, „Gazeta Krakowska”, „Gazeta Wrocławska”, „Głos Wielkopolski”, „Kurier Lubelski” (poza piątkiem).

Cykl składa się z 10 zeszytów i został przygotowany we współpracy z Wydawnictwem Szkolnym PWN.

Sprzedaży towarzyszy kampania reklamowa w dziennikach i dodatkach telewizyjnych Polskapresse, a także w kinach, stacjach radiowych Grupy Eurozet, WPROST, portalu wp.pl oraz lokalnymi kampaniami TV, radio, na ekranach LED. Kreację i media przygotował Dział Marketingu Polskapresse.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dzienniki Polskapresse z „Vademecum Pacjenta”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl