SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dzwoneczek w mPunkcie

Od lutego rozmowy telefoniczne będą zdecydowanie tańsze dzięki telekartom Dzwoneczek, dostępnym w salonach mPunktu - partnera Plus GSM

Telekartę Dzwoneczek stworzono z myślą o klientach indywidualnych, którzy korzystają z połączeń międzynarodowych. Karta umożliwia rozmowy po zdecydowanie niższych cenach niż dotychczasowe tradycyjne połączenia.
 

Dzwoneczek to karta typu prepaid, co oznacza, że w momencie zakupu karty, jej nabywca staje się posiadaczem unikalnego numeru PIN ukrytego pod zdrapką o wartości nominału danej karty (równowartość określonej ilości minut rozmowy).
 
Telekarty dostępne są w trzech nominałach: 10 PLN, 25 PLN i 50 PLN. Żeby zadzwonić za pomocą Dzwoneczka, wystarczy skorzystać z dowolnego aparatu telefonicznego, posiadającego opcję wybierania tonowego.
 
Może to być zarówno zwykły telefon stacjonarny,  telefon komórkowy, a nawet budka telefoniczna. Aby wykonać połączenie międzynarodowe, należy zadzwonić na numer dostępowy, podany na karcie  i postępować zgodnie ze wskazówkami operatora: wprowadzić numer PIN, a następnie numer, z którym posiadacz karty chce się połączyć.
 
Dzwoneczek gwarantuje swoim użytkownikom szereg korzyści. Podstawową zaletą karty jest znaczne obniżenie kosztów połączenia. Dla przykładu: całkowity koszt 100-minutowego połączenia z Dzwoneczkiem do USA, pomiędzy godziną 23.00 a 9.00 rano kosztuje 42 PLN. Taka sama rozmowa w TPSA kosztowałaby 244 PLN.
 
Jak łatwo policzyć, w tym konkretnym przypadku Dzwoneczek pozwala zaoszczędzić ponad 200 PLN
 
Korzystanie z Dzwoneczka pozwala zdecydowanie obniżyć wysokość rachunków telefonicznych – nawet do 91% w porównaniu z połączeniami tradycyjnymi. Ponadto dzwoniący nie musi ponosić żadnych kosztów związanych z wykupieniem abonamentu i przez cały czas ma pełną kontrolę nad ponoszonymi wydatkami.
Dla klientów na Mazowszu wprowadzony został nowy rodzaj karty - Dzwoneczek Prefiks 1051.
 
Jest to pierwsza tego typu usługa na polskim rynku telekomunikacyjnym, która umożliwia korzystanie z prefiksu (NDS 1051) w formie prepaid.
 
Usługa Dzwoneczek Prefiks 1051 to tanie połączenia międzymiastowe, międzynarodowe i z polskimi komórkami. Dzięki nowej karcie każdy posiadacz telefonu domowego TP SA może korzystać z najtańszego prefiksu w Polsce bez konieczności podpisywania umowy, płacenia rachunków i abonamentu.  Dla przykładu : z karty za 10 zł można wykonać 43-minutowe połączenie do USA i krajów UE lub 90-minutowe połączenie międzymiastowe.
 
Firma Dealcom Sp. z o. o. jest firmą telekomunikacyjną, która oferuje usługi telefonii internetowej. Firma działa od 2002 roku i świadczy usługi tańszych połączeń międzynarodowych  poprzez karty Dzwoneczek.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dzwoneczek w mPunkcie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl