SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

e-budownictwo.pl odchodzi z IDMnetu i szykuje nowe serwisy

Grupa e-budownictwo.pl kończy współpracę z siecią reklamową IDMnet. Do końca roku firma odświeży wszystkie swoje serwisy i uruchomi nowe.

e-budownictwo.pl odchodzi z IDMnetu i szykuje nowe serwisy

Grupa e-budownictwo.pl zdecydowała się właśnie nie przedłużać z IDMnetem umowy, która wygasa z końcem br. Firma współpracowała z tą siecią od 6 lat. Obecnie sprzedażą reklam w serwisach grupy będzie zajmował się zespół kierowany przez Remigiusza Łagodzkiego. – Dzięki wyłączeniu pośrednika możemy precyzyjnie przedstawiać możliwości reklamowe naszych witryn oraz w całości wykorzystywać potencjał finansowy klientów – przekonuje Łagodzki.

We wrześniu br. strony należące do grupy odwiedziło ponad 500 tys. użytkowników, wykonując ponad 4,5 mln odsłon (zobacz wyniki badania Megapanel PBI/Gemius). Z informacji firmy wynika, że najpopularniejsze wśród jej serwisów są e-mieszkanie.pl i forumbudowlane.pl.

Do końca roku Grupa e-budownictwo.pl przeniesie wszystkie swoje serwisy na nową platformę technologiczną, zmieni ich szaty graficzne oraz wprowadzi dodatkowe funkcjonalności. Firma uruchomione też nowe witryny: e-ogrodek.pl, forumogrodowe.pl, e-projekty.pl oraz serwis zawierający materiały wideo z jej pozostałych serwisów.

Jednocześnie Grupa e-budownictwo.pl kontynuuje emisję prywatną swoich udziałów. Firma otrzymała już w ten sposób 600 tys. zł, a zamierza jeszcze pozyskać 400 tys. zł. Środki te zostaną przeznaczone na inwestycje w systemy informatyczne oraz tworzenie lub kupowanie kolejnych serwisów.

– Przez ostatnie półtora roku prowadziliśmy rozmowy dotyczące współpracy oraz połączenia się ze znaczącymi graczami na rynku, niestety nie porozumieliśmy się – ujawnia Przemysław Kalicki, prezes zarządu Grupy e-budownictwo.pl. – Obecnie rozmawiamy z kilkoma inwestorami prywatnymi, nie wykluczamy również sfinalizowania umowy inwestycyjnej z Luksemburskim Funduszem Inwestycyjnym – dodaje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: e-budownictwo.pl odchodzi z IDMnetu i szykuje nowe serwisy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl