SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

E.Wedel szuka Ambasadora Fabryki Przyjemności (wideo)

Rozpoczęła się kampania Wedla obejmująca rekrutację na stanowisko Ambasadora Fabryki Przyjemności. Akcję producent przygotował i realizuje wspólnie z firmami S&S Digital, ZenithOptimedia i 24/7PR.

Kampania rekrutacyjna Wedla na stanowisko Ambasadora Fabryki Przyjemności podaje wymagania związane z tą pracą, podobne do warunków w typowych ogłoszeniach rekrutacyjnych, ale w tym kontekście stanowiące atrakcje. Przekaz zachęca do nagrania krótkiego wideolistu motywacyjnego i przesłania go poprzez stronę ambasador.wedel.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca maja, a na indywidualne rozmowy zostanie zaproszonych 50 osób.

Następie w ramach kilku etapów zostanie wybranych 10 kandydatów, z którymi rozmowy w siedzibie E.Wedel przeprowadzi 20 czerwca czteroosobowe jury. W jego skład wejdą przedstawiciele firmy eksperci ze świata mediów. Ogłoszenie, kto został Ambasadorem Fabryki Przyjemności, nastąpi tego samego dnia.

>>> Wedel sponsorem narodowym Euro 2012
 

 

Akcję wspierają ogłoszenia rekrutacyjne umieszczone m.in. w poniedziałkowym dodatku o pracy „Gazety Wyborczej”, portalach Pracuj.pl i Money.pl oraz innych serwisach, w tym skierowanych do studentów. Firma E.Wedel będzie też obecna podczas Targów Pracy organizowanych przez SGH w Warszawie oraz Politechnikę Gdańską. Ponadto informacje o rekrutacji są intensywnie komunikowane na Facebooku i YouTubie.

Pomysłodawcą akcji jest firma E.Wedel. Realizacją projektu oraz działaniami w mediach społecznościowych zajmuje się agencja S&S Digital, za zakup mediów odpowiada dom mediowy ZenithOptimedia, a działania public relations prowadzi agencja 24/7PR.

Dołącz do dyskusji: E.Wedel szuka Ambasadora Fabryki Przyjemności (wideo)

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
vini
NOOOOOO wreszcie praca dla mnie, na 3 miesiące taka kasa i to za co? Za szerzenie przyjemności, jaką daje czekolada Wedla mmmm:) lubię to;)
odpowiedź
User
biurowiec
O, zamiast siedzieć w biurze jeździć po świecie, zwiedzać rozmawiać z tubylcami, dokumentować wszystko i jeść czekoladę + dostać za to 10 tys? jak poproszę;)
odpowiedź
User
Asia
Propozycja moje kandydatury :)

http://www.youtube.com/watch?v=NdsHND7yKbo
odpowiedź