SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iga Mączyńska na czele komunikacji eBilet. Sprzedaż wzmacnia Daniel Łopata, produkt Artur Owczarek

Do zespołu eBilet dołączyli Iga Mączyńska, Daniel Łopata i Artur Owczarek jako szefowie pionów komunikacji, sprzedaży i produktu.

Zespół eBilet - Iga Mączyńska, Daniel Łopata, Artur Owczarek Article

Iga Mączyńska, zanim dołączyła do eBilet, zdobywała doświadczenie pracując w globalnych agencjach public relations - MSL oraz Cohn & Wolfe dla klientów z branży rozrywkowej, beauty czy technologicznej. Przez ostatnich pięć lat obsługiwała Netflix z ramienia agencji MSL, kierując projektami z zakresu publicity międzynarodowych i lokalnych tytułów oryginalnych (m.in. Dom z papieru, The Crown, Zachowaj spokój). Wyspecjalizowała się również w dziedzinie PR brandowego, a także prowadziła działania korporacyjne m.in. wprowadzenie Netflix na rynki czeski i węgierski.

Do eBilet w roli communication leader wniesie  nowe kompetencje związane z tworzeniem strategii komunikacji B2B i B2C, budowaniem relacji i employer brandingiem

Dział sprzedaży i produktu eBilet mają nowych szefów

Daniel Łopata ma kilkunastoletnie doświadczenie managerskie w branży telekomunikacyjnej w obszarze B2B. Odpowiadał w za obszary wsparcia sprzedaży i obsługi klienta. Przez ostanie 4 lata w T-Mobile zarządzał departamentem sprzedaży do małych i średnich przedsiębiorstw.

W roli head of sales Daniel Łopata odpowiadał będzie za projektowanie, wdrażanie i doskonalenie kluczowych procesów sprzedaży, oraz tworzenie strategii komercyjnej.

Artur Owczarek jako head of product w eBilet będzie dbał o kształt całego portfela produktów, zarówno dedykowanych B2C m.in. portal eBilet, jak i systemowych rozwiązań dla partnerów B2B.

W latach 2020-2022 pracował w Chmurze Krajowej, obejmując m.in. stanowisko Head of Delivery. Jego zespoły zajmowały się kompleksowym wytwarzaniem oprogramowania Cloud Native oraz migracją całych środowisk i produktów do chmur publicznych.

Trzynaście lat związany był z Grupą o2 i późniejszą Grupą WP, w której m.in. zarządzał departamentem produktu multimedialnego, skupiającym się nad rozwojem platformy telewizyjnej WP Pilot oraz radia internetowego Open Fm.

eBilet Polska, będąca częścią grupy Allegro, to spółka internetowej sprzedaży biletów.

Dołącz do dyskusji: Iga Mączyńska na czele komunikacji eBilet. Sprzedaż wzmacnia Daniel Łopata, produkt Artur Owczarek

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kolega
Artur to przekot, eBilet ma szczęście, że złapał taki skarb!
6 0
odpowiedź
User
wacek
Ciężko wyobrazić sobie lepszego pracownika od Artura
6 0
odpowiedź
User
Basia
Iga to świetna specjalistka, gratulacje!
4 0
odpowiedź