SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Echo Miasta” wchodzi do Bielsko-Białej

Grupa Wydawnicza Polskapresse zdecydowała o wydaniu kolejnej lokalnej wersji bezpłatnej gazety „Echo Miasta”. Od piątku 14 maja br. tytuł ukazywać się będzie w Bielsku-Białej.

„Echo Miasta” wchodzi do Bielsko-Białej

Podobnie jak wydanie gazety ukazujące się w Lesznie, bielskie „Echo Miasta” wydawane będzie tylko dwa razy w miesiącu – w co drugi piątek (w aglomeracjach gazeta ukazuje się dwa razy w tygodniu). Tytuł będzie mieć 20 stron, na których znajdą się wydarzenia lokalne, informacje sportowe, ogłoszenia drobne oraz kolumny branżowe: auto-moto, budownictwo, zdrowie. Szefową wydania bielskiego „Echa Miasta” jest Wioletta Niziołek, która kieruje też wydaniem z aglomeracji śląskiej.

Wejście tytułu do Bielska-Białej wspiera kampania autopromocyjna prowadzona na łamach „Polski Dziennika Zachodniego” i „Jarmarku”.

„Echo Miasta” ukazywało się dotychczas w siedmiu największych aglomeracjach Polski, w których obecne są także regionalne płatne tytuły Polskapresse (Łódź, Trójmiasto, aglomeracja śląska, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) oraz w Lesznie. Gazeta wydawana jest w łącznym nakładzie tygodniowym 620 tys. egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Echo Miasta” wchodzi do Bielsko-Białej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl