SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

EduPress wydał dwa nowe magazyny

“Animator Kultury” i “Emocje” to tytuły dwóch nowych dwumiesięczników wydawnictwa EduPress, które trafiły w środę na rynek.

Magazyn “Animator Kultury”  kierowany jest o osób aktywnych w sferze kultury - animatorów i menedżerów kultury, bibliotekarzy, nauczycieli przedmiotów artystycznych. Pismo przedstawia aktualne zjawiska i trendy w kulturze, prezentuje twórców i ich dzieła, radzi jak organizować życie kulturalne, pozyskiwać fundusze i edukować młodzież. Zamieszcza też porady z warsztatu artysty i omówienia aspektów prawnych istotnych dla działania w sferze kultury. Dwumiesięcznik liczy 44 strony, a jego cena to 16,90 zł. Jego redaktorem prowadzącym jest Wiesław Chełnimiak.

Z kolei “Emocje” to pismo dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów i psychologów na wszystkich poziomach kształcenia, a także rodziców. Tytuł poświęcony jest najważniejszym problemom wychowawczym dzieci i młodzieży, zagadnieniom psychologicznym, społecznym, zdrowotnym i terapeutycznym związanym z rozwojem młodych ludzi. Artykuły problemowe uzupełniają porady pedagogów, psychologów i socjologów, wywiady, reportaże, ciekawostki, felietony i psychotesty. Magazyn liczy także 44 strony, a kosztuje 8,90 zł. Redaktor prowadzącą pisma została Katarzyna Szczepkowska.

Oba dwumiesięczniki wydawane są w nakładzie 2 tys. egz. i dystrybuowane w punktach sprzedaży prasy wszystkich kolporterów. “Animator Kultury” i “Emocje” promowane będą w innych pismach wydawcy i na jego stronach internetowych oraz poprzez e-mailing do szkół.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: EduPress wydał dwa nowe magazyny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl